fbpx

Безцеремонно влізли в особисте життя, обвpазили його чeсть і гiдність: продюсер Винника зреагував на сюжет плюсів

Український співак Олег Винник має намір припинити будь-яку співпрацю з телеканалом “1+1”. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив його продюсер Олександр Горбенко. Він назвав “заказухою” сюжет про співака, який вийшов в ефірі ТСН 10 січня,  пише “Гордон”.

Журналісти з’їздили на батьківщину виконавця в Черкаську область, після чого розповіли, що дружиною Винника, з якою він одружився ще в 90-ті роки, нібито є його бек-вокалістка Таїсія.

Блондинці, яка завжди поряд із Винником, 43 роки. Вони нібито познайомилися ще під час навчання в училищі і на батьківщину співака, за словами односельчан музиканта, завжди приїжджають удвох.

Окрім того, журналісти взяли коментар у старшої сестри співака, яка розповіла, що він приїжджає додому раз на рік, а матеріально не допомагає.

У сюжеті також ішлося про “таємні романи” співака.

“У сюжеті ТСН ви цілеспрямовано, безцеремонно влізли в особисте життя артиста, образили його чeсть і гiдність”, – зазначив продюсер співака.

Він підкреслив, що саме після зустрічі з “невідомою персоною”, яка просила телефон Винника, його мати потрапила до лікарні з інcyльтом.

“Якби ваші журналісти були доброзичливішими, мали іншу мотивацію і редакційне завдання, вони б знали, що напередодні Нового року в мами Олега був черговий інcyльт, і вона 20 днів перебувала в peaнімації через те, що невідома особа блукала уздовж воріт і випрошувала номер телефону артиста. Після чого Олег неодноразово в інтерв’ю просив пресу і шанувальників утриматися від візитів і таких проявів цікавості й любові до нього”, – повідомив Горбенко.

Він додав, що перед Новим роком Винник приїжджав додому. Представник співака підкреслив, що юристи займуться спростуванням “неправдивої” інформації.

“Олег Винник телефоном озвучив свою позицію: “Ми припиняємо співпрацю з телеканалом “1+1″ і всіма проектами, які транслюють на цьому каналі”, – резюмував продюсер.

31 липня 2017 року Виннику виповнилося 44 роки.

Сольну кар’єру в Україні співак почав у 2011 році. Раніше співав у мюзиклі “Знедолені”.

Наводимо текст продюсера у повному обсязі нижче:

“Хто сфабрикував “заказуху” на Олега Винника? Звернуся до керівництва телеканалу 1 + 1 і редакторів ТСН: Дивно писати цей пост, але так чи інакше висловити свою позицію і позицію Артиста вважаю за необхідне.

В сюжеті ТСН ви цілеспрямовано, безцеремонно влізли в особисте життя Артиста, образили його чeсть і гiдність, тому мені доведеться розставити крапки над «і».

Почну з того, що будь-якого роду конфлікти, непорозуміння, у взаєминах з 1 + 1 відсутні, не вашими молитвами і стараннями працюємо і розвиваємося, в фінансових, сімейних, дружніх відносинах не не перебуваємо.

Читайте також: Одружилися у 90-х: журналісти розсекретили ім’я дружини Олега Винника, та показали його сестру(відео)

Коли випускаються подібні, відверто замовні сюжети, необхідно розібратися в причинах. Якби ваші журналісти були більш доброзичливими, мали іншу мотивацію і редакційне завдання, вони б знали, що напередодні нового року мама Олега перенесла черговий інcyльт і 20 днів перебувала в peaнімації, з причини того, що невідома особа бродила уздовж воріт і випрошувала номер телефону Артиста . Після чого Олег неодноразово в інтерв’ю просив пресу і шанувальників утриматися від візитів і подібних проявів цікавості і любові до Артиста.

28 грудня Олег приїхав відвідати і привітати з наступаючим святом маму і рідних, виїхав 29-го до Києва для підготовки до фінального прямого ефіру Х-фактор 30 грудня. В цей же день, в знак подяки, в кімнату відпочинку пацієнтів районної лікарні м. Жашків був доставлений і встановлений великий LCD телевізор. Це було за тиждень до вашого візиту і ви смієте стверджувати, що Олег не буває на батьківщині і не приїжджає до родичів.

До питання про благодійність. Ми не ведемо «Список добрих справ», не беремо участі в гучних благодійних аукціонах і заходах. З Артистом щорічно обговорюється бюджет благодійного фонду, в штаті є людина, яка займається адресною допомогою, допомагаємо людям в міру своїх можливостей, але ніде і ніколи не будемо кричати про це. Мої слова вам підтвердять десятки людей з окопів, медустанов, православних і громадських організацій.

5 січня, коли ваша знімальна бригада з мікрофонами і камерами повисла на паркані рідної домівки Олега, я виїхав з Києва в напрямку села, а з сусіднього міста виїхали хлопці з охоронної фірми і вашим співробітникам міцно пощастило, що до нашого приїзду їх прогнав директор місцевої агрофірми . Я проїхав скрізь, де ви наслідили, жодна пристойна людина не погодився відповідати на ваші запитання, але відрядження і два знімальних дні виправдати потрібно, тому зліпили сюжет з того що було.

Навіть історію пісні «Ніно» за вуха притягли. Сто раз Олег в інтерв’ю детально все розповідав. Приїжджайте в офіс, я ще раз, спеціально для вас перекажу. Налякали дівчину в магазині, самі все придумали і самі повірили. Сенсацію з марення зліпили. Але це все лірика. Спростуванням неправдивої інформації, поширеної за допомогою програми ТСН телеканалу 1 + 1, захистом чeсті і гiдності громадянина України Олега Винника займуться юристи.

І, власне, про причини, які, в моєму розумінні, спонукали «Плюси» на цей пасквіль і відверту «чорнуху». Протягом 2017 року Артист, з різних причин, відповів відмовою на численні пропозиції брати участь в проектах телеканалу 1 + 1, зокрема Танці з зірками. Дивлячись на рейтинги програм і проектів, у яких брав участь Артист, складно не погодиться, що Олег Винник є найбільш рейтинговою персоною на телебаченні України. Будь-який прояв і інфопривід з його ім’ям викликає величезний інтерес з боку глядачів і високі рейтинги. Ревнощі !? Ви глибоко помиляєтеся, якщо думаєте, що такими методами і діями ви «заженете» Артиста на проекти Вашого телеканалу.

Олег Винник по телефону озвучив мені свою позицію: Ми припиняємо співпрацю з телеканалом 1 + 1 і всіма проектами, які транслюються на даному каналі. Чоловіки не танцюють!”,- написав Олександр Горбенко

Згодом телеканал 1+1 оприлюднив свою реакцію на закиди продюсера Винника:

“Очікувано, що сюжет “Жінки Винника” не залишив байдужим нікого, адже журналісти ТСН показали те, що намагався ретельно приховувати від шанувальників співак і його менеджмент. При цьому йти в суд – їх законне право. Безумовно, Олег Винник є одним з найбільш затребуваних артистів українського шоу-бізнесу. Однак проекти телеканалу “1 + 1” є популярними і рейтинговими і без залучення співака. Зокрема, “Танці з зірками”, до яких апелює продюсер Винника – Олександр Горбенко, пройшли із середньою часткою 21,2% і рейтингом 6,4% по аудиторії 18-54 (50+) і стали найкращою програмою осіннього сезону. При цьому показники “Х-Фактора” за участю Винника – 13,6% і 3,8% відповідно. Впевнені, сюжет ТСН тільки додав популярності співакові”, – кажуть в прес-службі каналу.

You cannot copy content of this page