fbpx

Після дворічного полону звільнено полковника ЗСУ

У вівторок увечері з полону сепаратистів був звільнений полковник Збройних сил України Іван Без’язиков.

Про це повідомила віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко.

“Він був у полоні бойовиків з серпня 2014. І в результаті важкої оперативної роботи і оперативних дій нарешті він на волі. Президент першим дізнався про успішне проведення операції, на яку він кілька днів тому дав добро. Це була справжня таємна операція. … . у нас дійсно є справжня спецслужба і я пишаюся усіма, причетними до звільнення українців “, – написала Геращенко в свом Facebook.

За її словами, українська сторона довго розшукувала Без’язикова, “тому що його утримували не в СІЗО або колишньому приміщенні донецького СБУ, а в іншому місці”.

Також Геращенко повідомила, що cепаратисти не підтверджували місцезнаходження, стверджуючи, що них такого громадянина немає.

“І ось в кінці минулого року нам вдалося розшукати, дізнатися, де його тримають. Почалася важка робота зі звільнення … Символічно, що Іван Без’язиков звільнений в день звільнення Слов’янська”, – написала вона.

Інформацію про звільнення Без’язикова підтвердила і спікер СБУ. “Звільнений СБУ полковник Збройних сил України Іван Без’язиков, який знаходився в полоні з серпня 2014р”, – написала вона у своїй сторінці в Facebook.

Згідно з інформацією українських ЗМІ, Без’язиков – кадровий офіцер Збройних сил України, керівник розвідки колишнього восьмого армійського корпусу ЗСУ, розформованого в березні 2015р.

За словами дружини І.Без’язикова Маргарити Кушнірової, її чоловік був полонений 16 серпня 2014 року. “Після бою в Степанівці, де було багато поранених і загиблих, вони пішли на переговори з білим прапором, щоб забрати тіла своїх. Чеченці взяли їх у полон і відразу відвезли до Донецька”, – розповідала вона інтерв’ю Громадському радіо 23 червня 2016 року.

Читайте також: “Я ХОЧУ ВИТЯГНУТИ ХЛОПЦІВ. ПРЕЗИДЕНТ НЕ ХОЧЕ ВІДДАТИ МЕНІ 10 ЧОЛОВІК ДЛЯ ОБМІНУ” – САВЧЕНКО

Джерело.

You cannot copy content of this page