fbpx
Дозвілля
Пілот ЗСУ розкрив таємницю “привида Києва”

“Привид Києва” – це не одна людина, а підрозділ, який з початку широкомасштабної війни в Україні виконує бойові завдання.

Про це розповів військовий пілот винищувача МіГ-29 з позивним “Джус” в інтерв’ю ТСН.

– “Привид Києва” – це ми, це наш підрозділ, наша бригада, яка з перших годин війни обороняла Київ, Київську область, північ і центр України, і ми продовжуємо це робити. Наша бригада збивала і літаки, і вертольоти, і крилаті ракети, – розповів боєць.

Коли американці почули легенду про “привида Києва” – їх це настільки зачепило, що вони придумали емблему привидів і цей шеврон почали продавати в США, збираючи кошти для українців.

За словами “Джуса”, росіяни себе дуже сильно переоцінили.

– Ми захищаємо нашу країну, міста, сім’ю. Самі придумували тактичні прийоми, штуки, щоб обдурити більш технологічного противника – це і спрацювало. Наші командири ставлять глобальне завдання, а як його виконувати, за якими маршрутами, прийомами… це ми вирішуємо. Водночас росіяни тупо виконують накази, навіть якщо ті абсолютно смертельні для них, – пояснив український пілот.

Також наш боєць додав, що хід війни може кардинально змінитися, якщо Україна отримає більш технологічні літаки, зокрема – F16.

– Ми значно знизимо наші втрати, захистимо міста від постійного ракетного терору і отримаємо можливості для ефективного контрнаступу, зможемо боротися з їх ППО і завдавати високоточних ударів сучасною високоточною зброєю, – додав він.

відео: ТСН