fbpx
Дозвілля
Підживлення малини навесні. Чим підживити малину саме зараз, аби отримати хороший врожай

Щоб прийти до шикарного врожаю, потрібно про це починати дбати вже весною. А тому ми повинні кущі малини правильно удобрити. Якщо застосувати певні підживлення, то малина вродить велика, солодка, смачна.

Для підживлення використовуємо гній, що перепрів. На 10-ти літрове відро води, додаємо кілограм гною, і ретельно перемішуємо, щоб максимально він розчинився.

Якщо ж ви вирішили використовувати курячий послід теж непогано, але концентрацію потрібно витримати 500 грам на 10 літрів води. В іншому випадку, якщо багато посліду покладете, можете коріння малини спалити. Поклавши курячий послід у потрібній пропорції дати йому настоятися кілька діб, а потім гарненько збовтати і поливати, так само по літрі під кожен кущ малини.

Другий етап, це внесення добрив на початку плодоношення. Не надумайте удобрювати після того, як вона відплодоносила, занапастите малину!

У цей час для підживлення використовуємо фосфатні та калієві добрива.

Беремо лійку з водою, додаємо в неї 2 столові ложки фосфату, або суперфосфату, 1 ложку підживлення містить велику кількість калію, перемішуємо і поливаємо. Після поливу, навколо кущика малини висипаємо золу. Тим самим, захищаючи її від шкідників! І пам’ятайте, малина не любить кислу бруньку. А перерахованими вище процедурами ми її розкислюємо, чим створюємо сприятливі умови для малини.

Миру нам усім!