fbpx
Дозвілля
Під грім і блискавки: “Океан Ельзи” дали божевільний концерт на Донбасі (відео)

Українська рок-група “Океан Ельзи” відіграла безкоштовний концерт у Лисичанську Луганської області, перенесений із сусіднього Сєвєродонецька, пише “Обозреватель”.

На місцевому стадіоні “Шахтар” музиканти виконали композиції з останнього альбому “Без меж”, а також низку старих хітів. За інформацією місцевої поліції на концерті були присутні близько 30 тис. осіб.

Як зазначає портал “Час Пік”, місцеві жителі й фанати “Океану Ельзи” з сусідніх міст почали збиратися на стадіоні задовго на початку виступу і потрапили під сильну зливу.

У зв’язку з погодними умовами, запланований на 20:00 виступ, почався лише о 21:10, коли дощ припинився.

Грандіозне шоу з неймовірними світловими ефектами тривало майже 2,5 години. Під час виступу лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук робив невеликі паузи, щоб поспілкуватися із фанатами, попити води і змінити мокрі футболки. Він кілька разів зізнавався у любові жителям Лисичанська та Сєвєродонецька, а також дякував військовим, які захищають регіон і всю Україну.

Читайте також: Після втрати голосу у Полтаві Вакарчук звернувся до фанатів

Свій виступ музиканти закінчили композицією “Обійми”.

Для забезпечення безпеки до охорони громадського порядку під час заходу було залучено понад 1000 правоохоронців та представників Нацгвардії.

Related Post