fbpx
Дозвілля
Після втрати голосу у Полтаві Вакарчук звернувся до фанатів

Лідер “Океану Ельзи” Святослав Вакарчук неймовірно розчулений підтримкою шанувальників, які прийшли на концерт у Полтаві, і до останньої пісні підтримували його попри те, що йому було важко співати. Про це повідомляє прес-служба “Океану Ельзи” у Facebook, пише 24 канал.

“Вчора на концерті в Полтаві у мене пропав голос. Прямо на першій пісні. Спочатку я не міг сказати ні слова та потім, поступово, стало легше. За півгодини голос частково відновився і ми вирішили продовжити. Коли виходили на сцену вдруге, не знали як реагуватимуть люди. Але з першої ж ноти ми відчули таку шалену підтримку, що було ясно – перед нами понад 20 тисяч справжніх друзів, які ніколи не підведуть”, – зазначив Вакарчук.

За словами фронтмена “ОЕ”, майже три години концерту минули дуже швидко. І хоч музикант не міг все співати, музика нас і шанувальників зробила одним цілим.

Читайте також: У Вакарчука зник голос на концерті

“Хочу щиро подякувати кожному, хто прийшов на стадіон. Ви співали зі мною. Ви підтримували мене. Ви були в моєму серці. З такими друзями не страшні жодні випробовування. Таким, як ви хочеться співати і писати нові пісні! Цей вечір не забудеться ніколи. Дякую, дякую і ще раз дякую!”,– наголосив лідер “Океану Ельзи”.

Нагадаємо, 7 червня під час концерту у Полтаві у лідера гурту ”Океан Ельзи” Святослава Вакарчука зник голос. Після першої пісні ”Майже весна” Вакарчук пошепки оголосив, що не може далі співати.