fbpx
Події
Перший пішов: один з членів НАЗК написав заяву на звільнення

Член Національного агентства з питань протидії корупції Руслан Рябошапка подав у Кабмін заяву про відставку. Про таке рішення сам Рябошапка повідомив у своєму Facebook, передає 24 канал.

“Підтримуючи вимоги суспільства та Уряду, з метою якнайшвидшого налагодження ефективної роботи Національного агентства з питань запобігання корупції, я сьогодні подав до Кабінету Міністрів України заяву про відставку з посади члена Агентства”,– написав він.

За його словами, ситуація довкола роботи НАЗК вимагає негайного вирішення, “адже зволікання з цим дискредитує не лише ідею ефективного органу із запобігання корупції”.

Рябошапка каже, що потенційно надзвичайно ефективний елемент антикорупційної інфраструктури в Україні, яким є НАЗК, на сьогодні за призначенням не використовують.

Читайте також: Парламентські вибори у Великій Британії: результати голосування

“Протягом року своєї роботи я намагався говорити про проблеми Агентства, у тому числі публічно. Однак, відсутність вчасної і належної реакції як в самому Національному агентстві, так і ззовні, призвели до необхідності вжиття кардинальних заходів із “реанімації” НАЗК”,– зазначив Рябошапка.

У своєму дописі він звернувся до народних депутатів з проханням якнайшвидше проголосувати за законопроект про “перезавантаження” НАЗК і каже, що попри відставку готовий допомагати у відновленні ефективної роботи органу.