fbpx

Переможниця шоу “Холостяк-6” розчарувала всіх глядачів проекту (фото)

Олена Лесик переїхала до столиці, тим самим вона розчарувала всіх, хто дивився шоу “Холостяк” з її участю.

Після фінального випуску проекту “Холостяк-6” переможниця Олена Лесик і інша претендентка на кільце від Іраклі на ім’я Анетті стали найбільш обговорюваними персонами в Україні і не тільки. Вже рік минув, як шоу було відзнято, але пристрасті розпалюються з кожним днем. Головний холостяк країни і його обраниця досі разом, правда, публіка не впевнена в тому, що їхні стосунки реальні, а не продиктовані спеціальним контрактом.

Олена Лесик повідомила своїм фанатам в Інстаграмі, що вона нарешті переїхала до Києва, написавши наступний пост: “Киянка-кияночка! УРА! У шлях дорогу далеку! Вже більшу частину перевезли! Спасибі таткові і матусі за допомогу! З такими батьками нічого не страшно! Все придане забрала! Доброї і комфортної нам доріжки! “. Але як же позиція Іраклі, який на проекті твердив, що не збирається їхати з Грузії? Це питання турбує кожного, хто стежив за розвитком подій на проєкті.

Читайте також:ПЕРЕМОЖНИЦЯ ШОУ “ХОЛОСТЯК” ОЛЕНА ЛЕСИК ХОЧЕ ЗМІНИТИ СВОЄ ОБЛИЧЧЯ (ФОТО)

Глядачі проекту, м’яко кажучи, розчаровані, тому як очікували, що Олена переїде до свого нібито коханого Іраклі, а насправді вона просто перебралася з Харкова до Києва. Тепер уже ніхто не сумнівається в тому, що їх роман награний і прописаний контрактом, але ніяк не почуттями.

1472652268_lesyk

Джерело.

You cannot copy content of this page