fbpx
Події
Переможець шоу “Голос країни-1” написав пост з обуренням з приводу заяви Ніни Матвієнко

Український співак, переможець першого сезону шоу “Голос країни” в 2011 році Іван Ганзера написав в Facebook пост з обуренням з приводу заяви, нібито зробленої днями народною артисткою Ніною Матвієнко.

Ганзера повідомив, що співачка висунула на його адресу необгрунтоване звинувачення, передає “Обозреватель”.

За його словами, в одній з програм на ТБ Матвієнко розповіла, що зрозуміла, хто виграє у фіналі “Голосу країни” (зазначимо, що тоді в фіналі за перемогу разом з Ганзера боролася дочка співачки Антоніна, – ред.), коли побачила, що батько Івана обіймається з політиком Анатолієм Кінахом, який у 2011 році був народним депутатом VI скликання від Паpтії регіонів.

“Хто я, а хто Кінах. Причому всі ми ж прекрасно знаємо, кого він підтримував і кому обіцяв через суд забрати у мене перемогу. Що ж ви ніяк не заспокоїтеся? Так, ми всі знали, що Тоня повинна перемогти. Мене в той час це питання взагалі не хвилювало”, – обурюється Іван.

Читайте також: З роки після зaгuбeлі лідера гурту “Скрябін”: друзі розповіли про Кузьму, якого ми не знали

Зазначимо, що читачі підтримали Ганзеру, якого нещодавно визнали лідером серед українських артистів за кількістю виступів в зоні АTО.

Нагадаємо, що Іван Ганзера в 2011 році був учасником команди російської співачки Діани Арбеніної. У глядацькому голосуванні в фіналі співак, який майже не бачить від народження, переміг з 56% голосів.