fbpx
Події
Пенсіонерку, яка продавала яблука, щоб купити собі ліки, оштрафували на 11 тис. грн (відео)

Вже більше 10 місяців з пенсії бабусі вираховують 20% на сплату штрафу за «стихійну» торгівлю. Загальна сума боргу складає 10 880 гривень. З відрахуваннями пенсіонерка отримує 1106 гривень пенсії.

Надія Михайлівна пропрацювала 37 років на фабриці, зараз отримує пенсію в розмірі 1382 грн. Зізнається, що пенсії не вистачає, адже потрібно і за квартиру заплатити і харчі купити, а головне – ліки, без яких довго не проживе, так як являється інвалідом другої групи, пише “Голос народу”.

Зі слів пенсіонерки, торгувати в «недозволеному місці» – на тротуарі біля свого будинку, вона була змушена, бо здоров’я не дозволяє їздити далеко від дому. А на необхідні для життя ліки, пенсії не вистачає, отже бабці доводиться підторговувати яблуками.

Протягом чотирьох місяців інспектор муніципальної поліції м. Вінниці Вишневський та Корсунов склали на бабусю 4 протоколи, жоден не підписаний Надією Михайлівною. Бабуся каже, що все що написано в протоколі брехня: і рік народження і місце народження неправильні. Про штраф дізналася, вже коли прийшла отримувати пенсію. Також пенсіонерка розповідає, що свідків з працівниками поліції не було, а протоколи складалися за її відсутності.

Щоправда, одну з постанов скасували за зверненням народного депутата Домбровського. О.Г., але борг все ще залишився занадто великим для бабусі та чи встигне вона його віддати не відомо, адже відрахування будуть тривати ще близько двох років.

Пенсіонерка Паненко Надія Михайлівна в силу свого віку не може зрозуміти, що вчинила правопорушення, в розмові каже, що не заважала перехожим та транспорту та нічого поганого не робила, до того ж торгувала біля будинку, в якому проживає. Не знання законів не звільняє від відповідальності, але що, коли порушення закону є єдиною можливістю залишитись живим?

Читайте також: “П’ять разів залетіла, а київська хунта не дала позбутися дитини”: російські пропагандисти перевершили самих себе (відео)