fbpx
Події
“П’ять разів залетіла, а київська хунта не дала позбутися дитини”: російські пропагандисти перевершили самих себе (відео)

В Інтернеті набирає популярності відео, зняте, очевидно, творцями славнозвісного “розіп’ятого хлопчика”. На ньому така собі колоритна проста “донбаська шахтарка” розповідає про всі “жахіття”, які довелося пережити, відколи “київська хунта ввірвалася на Донбас”. Вона навіть зізнається, що для хоробрості випила літру горілки (хоча нібито вагітна). Користувачі соцмереж у коментарях пишуть, що після “розіп’ятого хлопчика” і “снігурів, яких морять голодом українські школярі”, їх вже нічого не мало б здивувати, однак цей “шедевр” перевершив всі очікування, пише press-centr

“Я хотіла розповісти правду про те, що відбувається у нас на Донбасі. Київська хунта все розбомбила, ми вже не можемо витримати під київською хунтою! Ми проголосували за вступ в Російську Федерацію, щоб вона нас врятувала від київської хунти. Будинки зруйновані, лікарні зруйновані. Я от хотіла піти в лікарню позбутися дитини, бо мій чоловік напився і заліз на мене, так не змогла, бо лікарня зруйнована! Я минулого року п’ять разів позбувалася дітей. Зараз ми чекаємо дитину і хоч бери в Київ втікай! Моя сестра з дітьми в Київ втекла, племінниця – у Львів, а ми тут знемагаємо. Мій чоловік – герой, він захищає нашу новоросію, ми хочемо в склад РФ. Бо моя дочка в Україні стала наркоманкою, а в росіюшці наркоманії немає, там все добре, там алкоголіків немає. Ми хочемо співати російські пісні, розмовляти російською, там культура, медицина найкраща”, – говорить жінка.

Вона переконує, що на Донбасі “немає російських військ, а лише місцеві хлопці”, навіть чоловік її подруги “пив-пив, а тепер горілку кинув і пішов за новоросію воювати”, а в “білих КамАЗах везуть не зброю, а крупу!”. А те, що в Росії погана медицина, це неправда, каже, донетчанка, “олімпіаду ж Путін провів!”

Насамкінець “патріотка” хотіла заспівати російський гімн, натомість не змогла зв’язати навіть двох слів до купи і почала щось наспівувати про Путіна та Радянський Союз.

Читайте також: Слідство звинувачує горе-матір Владиславу Трохимчук в умисному вбивстві

Джерело.