fbpx
Події
Парубій розповів про розмову із Варфоломієм

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, який перебуває з візитом у Туреччині, дві години детально обговорював зі Вселенським Патріархом Варфоломієм перспективи утворення української помісної церкви
Про це Парубій написав у Facebook.

“Сьогодні у Стамбулі провів зустріч зі Вселенським Патріархом Варфоломієм. Привітав його з 25-літтям Патріаршого служіння. Понад дві години ми детально говорили про перспективи утворення Єдиної Помісної Української Православної Церкви та надання їй Томосу про Автокефалію”, – написав Парубій.

Він підкреслив: переконаний, що утворення Єдиної Помісної Української Православної Церкви – це єднання українського народу і запорука національної безпеки. “Зараз Господь дає нам унікальний історичний шанс – об’єднати Українську Православну Церкву – консолідувати народ”, – написав Парубій.

Нагадаємо, голова Верховної Ради України Андрій Парубій здійснює візит до Турецької Республіки.

Програмою візиту передбачено зустріч із Вселенським Патріархом Варфоломієм, з Головою Великих Національних Зборів Турецької Республіки Ісмаїлом Кахраманом, участь у засіданні Парламентської Асамблеї НАТО, зустріч з Президентом ПА НАТО М.Тернером та звернення Голови ВР до Комітету цивільного виміру безпеки ПА НАТО з питання доповіді щодо двох вимірів конфлікту в Україні.

Читайте також:   Запорізький нардеп, що задекларував чотири літаки і 50 млн кешу, літає лоукостами

 

Джерело.