fbpx
Події
Парасюк оригінально обізвав Януковича

Позафракційний народний депутат Володимир Парасюк уважає, що потрібно менше акцентувати увагу на тому, що говорить екс-президент Віктор Янукович під час допитів, адже всі його слова надиктовані Кремлем
Про це він розповів під час ефіру на Еспресо.TV.

“Янукович має пропасти зі сторінок нашої історії. Чим більше ми акцентуємо уваги на тому, що він говорить, тим більше ми його повертаємо. Зараз ніхто не вірить у те, що Янукович може повернутися і його судитимуть в Україні. Якщо Луценко хоче добитися справедливості і покарати винних у загибелі людей – він повинен покарати тих, хто є досі у нашій державі, тих, хто ходить поміж нас і займається пропагандою”, – зазначив Парасюк.

Також він наголосив на тому, що у промовах Януковича немає його особистих слів. Це був чітко написаний план, який розробили у Кремлі.

“І його місіонерство, добро яке він хоче проповідувати зараз в Україні має за собою негативні наслідки для нас, як для держави, яка вибрала проєвропейський спектр розвитку. Янукович зараз, як троянський кінь, і це потрібно розуміти”, – наголосив Парасюк.

Читайте також:САВЧЕНКО СКАЗАЛА, ЗА ЯКОЇ УМОВИ ГОТОВА СТАТИ ПРЕЗИДЕНТОМ

Джерело.

facebook