fbpx
Події
П’є на робочому місці і рахує гроші під столом: український суддя потрапив у скандал

Суддя Солом’янського суду Києва Олександр Бобровник п’є і бере хабарі прямо в своєму робочому кабінеті.

Про це повідомляється на сторінках у Фейсбуці Prosud і Анатолія Гриценка, на яких опубліковані протоколи відеозаписів, які ввели правоохоронні органи в рамках порушеної проти судді кримінальної справи, пише obozrevatel

У приціл уваги активістів суддя Бобровник потрапив після того, як зробив своїм неправосудним рішенням бездомним 68-річного Олександра Кучеревянка, якому повернули його квартиру тільки через 3,5 року.

“Проти Бобровника порушено кримінальну справу за ст. 375 КК України (завідомо неправосудне рішення). Але дуже скоро воно було закрито. Адвокати оскаржили закриття і воно було відновлено. Тиждень тому нам стало відомо, що воно знову закрите.

Чергове свідчення як працює кругова порука і формується система залежних суддів. Прокуратура з одного боку покриває Бобровника, а з іншого – міцно тримає його за яйця і стискає їх, коли треба”, – зазначає Prosud.

“Ми отримали копії протоколів огляду відеозаписів, які велися в рамках проведення оперативно-технічних заходів у службовому кабінеті судді О. Бобровника.

Тобто стосовно нього проводилися негласні слідчі дії і в його кабінеті була встановлена камера, яка фіксувала все, що там відбувається. Ці протоколи наскільки точно і яскраво демонструють жахливий стан нашого правосуддя, що їх повинен прочитати кожен. Тому ми вирішили опублікувати їх”- повідомляє Prosud.

Зібрані правоохоронцями факти свідчать про винність судді.

“Під час застосування оперативно-технічних заходів були отримані відомості, які свідчать про наявність у діях Бобровникова О.В. ознак кримінальних і корупційних правопорушень, зокрема незаконне отримання суддею матеріальних благ, порушення вимог щодо неупередженого розгляду справ, вчинення дій, що порочать звання судді і можуть викликати сумнів у його об’єктивності, неупередженості та незалежності, у чесності та непідкупності судових органів”.

Однак активісти переживають. “Все правильно, але після таких висновків справу… закривають. Зате тепер Бобровник на міцному гачку”, – зазначає Prosud.

Читайте також:ДІЄВА МОЛИТВА — У СПРАВАХ ТЯЖКИХ І БЕЗНАДІЙНИХ