fbpx
Події
Дієва молитва — у справах тяжких і безнадійних

Ти опинився у тяжкій ситуації або хочеш когось підтримати дієвою молитвою? Ось багато разів перевірена пропозиція: молитва до св. Рити, завдяки якій чимало прохань були вислухані Богом, пише credo

О могутня і славна Рито, ось біля твоїх ніг бідна душа, яка потребує допомоги, і звертається до тебе зі сподіванням, що буде вислухана.

Через те, що я негідний, з огляду на всю невірність мою, не смію надіятися, що мої прохання спроможні будуть ублагати Бога Всевишнього. Тому відчуваю потребу мати за собою могутню заступницю, а отже, вибираю тебе, свята Рито, бо ж саме ти — незрівнянна свята від справ тяжких і безнадійних.

О дорога свята, візьми до серця мою справу, заступися перед Богом, аби випросити мені благодать, якої я так сильно потребую і про яку так гаряче прошу: (назвати)

Не дай мені відійти від тебе невислуханим, о свята Рито! Якщо є в мені щось, що було би перешкодою в отриманні благодаті, про яку я прошу, то допоможи мені усунути цю перешкоду: підтримай моє прохання своїми цінними заслугами і представ його своєму небесному Нареченому, єднаючи його з твоїм проханням. Завдяки цьому моє прохання буде представлене тобою, вірною нареченою з‑посеред найвірніших. Ти відчувала болі Його страждань; як би Він міг відкинути твоє прохання і не вислухати його?

Тому вся моя надія — у тобі, й за твоїм посередництвом я зі спокійним серцем чекаю на сповнення моїх бажань. О дорога свята Рито, вчини, щоб моя довіра і моя надія не були марні, аби моє прохання не було відкинуте. Випроси мені в Бога те, про що я благаю, а я постараюсь, аби всі пізнали доброту твого серця і велику могутність твого заступництва.

О Найдорожче Серце Ісуса, яке завжди виявлялося таким чулим до найменшої нужди людства, дай себе зворушити моїми потребами, і попри мою слабкість і негідність зволь уділити мені благодать, яка лежить мені на серці й про яку Тебе просить за мене й зі мною твоя вічна наречена свята Рита.

О так, за вірність, яку свята Рита завжди виявляла благодаті Божій, за всі переваги, якими Ти увінчав її душу, за все, що вона вистраждала у своєму житті як дружина, матір і таким чином мала участь у Твоєму болісному стражданні; й нарешті через саму необмежену можливість заступатися, через яку Ти забажав винагородити її вірність — уділи мені Твою благодать, якої я так сильно потребую.

А Ти, Діво Маріє, наша найліпша Матінко Небесна, яка зберігаєш Божі скарби та вділяєш усілякі милості, підтримай Твоїм могутнім заступництвом благання Твоєї великої шанувальниці святої Рити, щоб благодать, про яку я прошу Бога, була мені уділена. Амінь.

Читайте також:ЦЕ ВІДЕО ПРИНОСИТЬ ЩАСТЯ