fbpx
Дозвілля
Основні рекомендації: куди потрібно ставити сумку за етикетом

Багато жінок ганяються за останніми новинками аксесуарів, намагаються підібрати брендові сумки під кожен свій наряд. Але питання, як правильно носити сумку, не завжди відноситься до правил підбору аксесуара під власний гардероб.

Навіть брендова сумочка не зможе згладити негативне враження на оточуючих від незнання основних правил етикету, де варто розміщувати аксесуар.

Далі представлені основні рекомендації, куди потрібно ставити сумку за етикетом.

Багато дівчат, що побували в Європі, могли помітити, що тамтешні модниці ставлять жіночі сумки виключно на підлогу. Це дещо відрізняється від нашого звичного сидіння «в обнімку» зі своєю валізою, що абсолютно розходиться з правилами хорошого тону.

За правилами етикету, недозволено розміщувати сумку на власний стілець або класти її на коліна. Ошатний клатч, компактного розміру, дозволяється покласти безпосередньо на стіл.

Великогабаритну сумку, об’ємний рюкзак дозволяється розміщувати на підлозі, спинці стільця. Дане правило особливо актуально в ресторанах та інших громадських закладах, де часто відсутній спеціальний стілець для подібних аксесуарів. Забороняється класти сумку на сусідній стілець. Чоловічі сумки, в тому числі портфелі, ставляться тільки на підлогу.

Читайте також: ПОРА РОКУ, КОЛИ ВИ НАPOДИЛИСЯ, ВПЛИВАЄ НА ВАШ ХАРАКТЕР

Можна назвати крайнім проявом «жлoбства» носіння пакетів, замість сумки. Їх застосування дозволяється тільки при транспортуванні продуктів з магазину. Також дане правило стосується брендових паперових пакетів з торгових центрів.  Під представлені вище правила підлягають всі, без винятку, жіночі і чоловічі шкіряні сумки.

Чоловікам категорично забороняється носити жіночу сумку, якщо це не відноситься до фізичної допомоги дівчині. Чоловікам дозволяється тримати в руках предмети верхнього жіночого гардеробу тільки з метою донести їх до роздягальні, повернути назад.

Джерело.