fbpx

Ось кого із знаків зодіаку чекає фінансовий добробут в 2019 році

І що варто підкоригувати, щоб збільшити дохід!

У 2019 року в фазу активності вступає жовта земляна Свиня. Це період ознаменований фінансовим успіхом для цілеспрямованих людей, які почнуть висувати свої ідеї і заробляти своїми здібностями. Шлях до легких грошей в цьому році закритий, але отримати хороший заробіток цілком прийнятно.

Астрологія дає кожному знаку можливість оцінити свої здібності, і підказує, від чого буде залежати матеріальне благополуччя.

Овен. Цьому знаку заважає виконувати матеріальні накопичення надмірна трата. Не піддавайтеся спокусам і не витрачайте свої гроші на непотрібні покупки. Чітко окресліть для себе, що вам по-справжньому потрібно, а без чого ви можете прожити якийсь час. Приділяйте більше уваги своїм бажанням в духовному плані, а не споживчому голоду в прагнення купити якісну обновку. Розумна економія допоможе вам зберегти пристойну суми заощаджень.

Телець. Один із знаків, який знає всі тонкощі раціонального використання фінансових коштів. Вони рідко відчувають потребу у фінансах, тому як знають ціну грошам. Їх головна мета – вигідно вкласти свої кошти в нерухомість. Цей рік стане знаменним в плані придбання ділянки або побудови своєї нерухомості.

Близнюки. Вони відрізняються підвищеною щедрістю і бажанням допомагати своїм ближнім. У гороскопі фінансів на цей рахунок є свої застереження: ні на яких умовах в 2019 році не брати кредити, тим більше не можна давати свої гроші в борг. Це найвірніший спосіб уникнути фінансового тиску з боку кредиторів і уберегтися від великих неприємностей в майбутньому.

Рак. Зайва ощадливість для цього знаку не завадить, хоча їх будуть протягом усього року звинувачувати у надмірній скупості. Не потрібно намагатися контролювати доходи і вкладення кожного члeна сім’ї. Така поведінка може для вас обернуться витоком фінансів у великій кількості. Витрачайте гроші тільки на потрібні речі, не хваліться перед колегами своїми доходами і не вкладайте їх у сумнівні підприємства.

Читайте також: 9 причин пишатися тим, що у вашому оточенні є хтось із Левів

Лев. Швидкий шанс збільшити свій дохід – зайнятися побудовою кар’єрної драбини. Цілеспрямованість у ваших діях з часом буде винагороджена. Розподіліть правильно час на роботу і відпочинок, адже хороше самопочуття – запорука ваших майбутніх дій на гідний заробіток.

Діва. Цього року вам доведеться багато витрачатися і вкладати грошей. Швидше за все, це буде ваша давня мрія, яка зажадає додаткових витрат. Потішити свої бажання можна, але тільки не за рахунок вкладень останніх заощаджень. Робіть невеликі запаси і думайте про завтрашній день. Не балуйте себе непотрібними великими покупками, про які ви забудете через годину.

Терези. Займайтеся власним саморозвитком і вкладайте в нього гроші. Надалі, ваші здібності будуть найкращою інвестицією. Цей рік обіцяє бути продуктивним у плані роботи і рівномірного грошового приросту. Використовуйте кожну розумну ідею для залучення коштів у ваше життя.

Скорпіон. Деяка консервативність буде знакам тільки заважати і вводити їх в оману в плані заробляння грошей. Грошові накопичення допоможуть вам здійснити хорошу покупку. Розширюйте свої знання за рахунок сучасних засобів навчання і не бійтеся на них витрачати свої гроші. Отриманий досвід в подальшому гарантує хороший дохід.

Стрілець. Не піддавайтеся марнославству і стримайте свою гординю. Фінансові справи зажадають приділяти занадто багато часу. Передбачається нова посада з регламентованим джерелом доходу. Зірки допоможуть вам отримати гідне місце, на яке будуть претендувати багато ваших колег. Займіть в своїй ніші правильну позицію, бо через невірне трактування своїх обов’язків ви ненадовго затримаєтеся в кріслі керівника.

Козеріг. Розробіть чіткий план дій, і з ним вирушайте підкорювати фінансові вершини. Не потрібно ставити матеріальне благополуччя і власне здоров’я на одну чашу терезів. Наберіться сил і рівномірно розподіліть свої обов’язки. Рік обіцяє принести вам гарний прибуток за раніше вкладені кошти.

Водолій. Стабільність і матеріальний достаток в цьому році гарантований. Чекайте творчого натхнення, яке принесе геніальні ідеї і плани. Не плутайте особисті відносини і фінансові. Не упускайте можливості досягти успіху в будівельній сфері. Рік зажадає від вас великої віддачі і завзятості.

Риби. Основні фінансові дії будуть зосереджені в одному літньому місяці. Головне, рівномірно розподілити свої кошти, щоб в інші сезони не відчувати в них брак. В цьому році стабілізується ваше матеріальне становище, і тим самим ви відчуєте постійність своїх заробітків.

Джерело – Клубер

You cannot copy content of this page