fbpx

9 причин пишатися тим, що у вашому оточенні є хтось із Левів

Леви – унікальні люди. Вони прагнуть до успіху і популярності, люблять рух і завжди налаштовані позитивно. Леви сильні, чутливі і люблячі, а також великодушні, рішучі і хоробрі.

Сильні риси цього знака – самовладання і амбітність. Ось ще 9 якостей, за які так люблять Львів!

1. Чи варто нагадувати вам, що з Левами не засумуєш?

Леви знають, як привернути до себе людину і вміють розважити оточуючих. У цьому їм немає рівних. Леви не можуть змиритися з тим, що хтось поруч з ними сумує. Їм необхідно зробити так, щоб оточуючі посміхалися і веселилися.

2. Леви дуже щедрі – на емоції, на турботу, на любов, на прихильність, на увагу. Прояв щедрості робить Львів щасливими.

Серед ваших близьких є Лев? Будьте впевнені: він подбає про те, щоб ви відчували, що вас люблять і цінують. Леви – одні з найбільш добросердих знаків Зодіаку, вони ніколи не скупляться на прояв любові і турботи.

3. Леви підтримають вас у будь-якій ситуації. Їх місія – давати стусана людям.

Якщо ви людина скромна, Лев сам опише перед аудиторією всі ваші достоїнства. Вважається, що Леви обожнюють бути в центрі уваги, але при цьому вони не прагнуть затьмарити оточуючих, їм хочеться, щоб близькі їм люди теж купалися в променях слави і поваги, росли і розвивалися.

4. Леви не стануть грати з вами в ігри. Їм це не потрібно.

Леви володіють одним з найпрекрасніших якостей – вони цілісні натури. Вони ненавидять брехунів, шахраїв  і ніколи не захочуть стати одним із зазначених персонажів. Леви не будуть йти в тінь і ховатися від вас – вони не грають в ігри з близькими.

5. Леви не кидаються обіцянками і не відступаються від своїх слів.

У відносинах з Левом все дуже просто: якщо ви йому небайдужі, можете не турбуватися – він вас не підведе.

6. Леви не боятися взяти на себе ініціативу. Вони люблять пробувати щось нове – лякаюче нове.

Вам хочеться піти на вечірку, але щось вас зупиняє? Візьміть з собою Лева. Вам потрібно забрати кота з квартири колишнього? Щоб місія пройшла успішно, Візьміть з собою Лева. Бажаєте записатися на курси в’язання гачком? Нехай компанію вам складе Лев.

Леви будуть надихати вас, підштовхувати (ніжно, але наполегливо), додадуть вам впевненості і сміливості.

7. Леви стануть на ваш бік, якщо це буде необхідно.

Пам’ятайте: Леви стануть на ваш захист – хочеться вам цього чи ні. Вони опікуватимуться вами, як своїми дітьми. Так що тримайтеся за них, як за останню соломинку, як за рятувальний круг. Вони вже точно не дадуть вам пoтoнути.

8. Леви завжди на позитиві, а саме цього іноді так не вистачає багатьом з нас.

Лев – це сонце, яке спустилося на землю, щоб безперервно тішити людей. Від них виходить приємне тепло і потужна енергетика – нею завжди можна підзарядитися, коли сили закінчуються.

9. Лев – це друг і партнер на все життя.

Левів не цікавлять тимчасові зв’язки, вони прагнуть до міцних відносин, заснованих на емоційній прихильності. Вони поділяться з вами своєю енергією і, якщо вам сподобається таке партнерство, запропонують вам своє величезне серце і відданість.

You cannot copy content of this page