fbpx

Оргкомітет Національного відбору на участь у Євробаченні-2022 ухвалив рішення звернутися до гурту «Kalush Orchestra» з пропозицією представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі

У середу, 16 лютого, Оргкомітет ухвалив рішення про припинення участі у Відборі Alina Pash.

Сьогодні, 17 лютого, на позачерговому засіданні Організаційного комітету Національного було ухвалено рішення звернутися до гурту «Kalush Orchestra» з пропозицією представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2022 у Італії.

Нагадаємо, що гурт «Kalush Orchestra» посів друге місце у фіналі Національного відбору до Євробачення-2022 та отримав 14 балів, з яких – максимальні 8 балів від глядачів та 6 балів від суддів.

Згідно з пунктом 3.4 Правил у випадку припинення Суспільним участі у Відборі учасника, який визначений / оголошений переможцем Відбору, Суспільне має право прийняти рішення про визначення представника від України на конкурсі з числа інших фіналістів.

Для мовника важливо зберегти довіру глядачів до пісенного конкурсу, тому Суспільне пропонує гурту, який посів друге місце у фіналі та отримав найбільшу підтримку глядачів, представити Україну на Євробаченні-2022, керуючись принципом дотримання рейтингової таблиці фіналістів Національного відбору.

Євробачення-2022 відбудеться в італійському місті Турин в арені Pala Olimpico, за участі 41 країн. Спочатку пройдуть півфінали 10 і 12 травня. Фінал пісенного конкурсу відбудеться 14 травня.

You cannot copy content of this page