fbpx
Події
Оля Полякова жорстко відповіла на запитання, коли виступить у РФ

“Найпопулярнішу блондинку України”, співачку Олю Полякову матимуть змогу знову побачити з концертами в Росії лише тоді, коли агресор перестане принижувати її країну. Про свою позицію артистка розповіла в інтерв’ю порталу “Лайм”, передає “Обозреватель”

“Були проекти у нас там (в Росії – Ред.), але перебувати в середовищі людей, пронизаних антиукраїнською пропагандою, важко. Говорити неможливо з ними, але ж не говорити ж теж неможливо. Ти їм одне говориш, вони тобі – інше, вони краще знають, як я тут живу, ніж я сама. Мені це стало нестерпно. я стала розуміти, що змінити це не в моїх силах. Особливо, коли всі ці події зайшли так далеко, і полилася кров…”. – зазначила Полякова.

Співачка наголосила, що може собі дозволити подібні принципові рішення, оскільки зайвий “концерт у Саратові” їй погоди не зробить.

“Звичайно, як будь-який артист я хочу більше шанувальників, більше концертів, і я дуже хочу працювати також і в Росії, і в Татарстані, і в Якутії. У мене там є шанувальники, мої пісні звучать на радіо, мене запрошують. Але я зможу це робити тільки тоді, коли в цих країнах перестануть принижувати мою країну і той складний вибір, той непростий шлях, який обрали українці”, – додала вона.

Читайте також: Те, що між нами відбувається, величезна трагедія: Оля Полякова розповіла, чому перестала відвідувати маму

При цьому Полякова наголосила, що їй байдужі інші українські артисти, які, незважаючи ні на що, продовжили гастролювати в Росії. Подібні рішення співачка назвала особистою справою кожного.