fbpx

Оля Полякова відгуляла день народження у весільному вбранні

Співачка Оля Полякова з сім’єю і друзями відправилася в Індонезію на острів Балі: оселилася на віллі з видом на Індійський океан далеко від туристів.

Щорічно, вирушаючи в екзотичну країну, співачка дотримується місцевих традицій у святкуванні свого дня народження. Тепер Полякова влаштувала костюмовану вечірку в балийском стилі.

Для святкового вечора співачка вибрала королівський весільний наряд, доповнивши його автентичним золотим вінцем. Підготовка святкового образу зайняла більше трьох годин. Всі члени сім’ї та друзі артистки також дотрималися дрес-код вечірки.

“Одягнувши весільний наряд, я зможу сьогодні ще пару раз вийти заміж. Цікаво, а мій чоловік готовий на пару раз? “, – У властивій для себе манері прокоментувала артистка.

Ранок для іменинниці почався з сюрпризів. Друзі подарували співачці величезного папугу, якого Полякова відпустить на волю по завершенню своєї відпустки :”подібний ритуал даропріношенія місцеві жителі проводять щодня на удачу і для благополуччя”- прокоментувала співачка.

Читайте також: Марія Яремчук похвалилася формами та стрункою фігурою на Балі

Готовы?)

Світлину опубліковано користувачем Оля Полякова (@polyakovamusic)

Балли пати!

Відео, опубліковане користувачем Оля Полякова (@polyakovamusic)

К празднованию дня рождения в баллийском стиле готова!) #СказочноеБали) #СказочнаяОля!

Світлину опубліковано користувачем Оля Полякова (@polyakovamusic)

Джерело.

You cannot copy content of this page