fbpx
Без рубрики
Олена Кравець порівняла свою новонароджену дочку зі знаменитою театральною актрисою

Зірка Студії “Квартал 95” Олена Кравець, яка в серпні місяці цього року вдруге стала мамою, народивши двійню – насолоджується радощами материнства. Однак в декреті актриса вирішила довго не затримуватися і вже знову повернулася до роботи.

Днями в інтерв’ю телеведучій Каті Осадчій Олена Кравець розповіла, як справляється з малюками, а також артистка вирішила зізнатися, що двох нянь для її дітей мало, і вона подумує найняти ще й третю.

Читайте також: Олена Кравець повернулася до роботи після народження двійні (фото)

– Бути мамою двох немовлят – це все догори дригом. Світ обертається навколо них, звичайно. Так, недосипання присутнє. Але я подумую над третьою нянею. Мені багато хто допомагає – і свекруха, і мама. У мене армія велика. Хочеться бути з дітьми, хочеться спостерігати за їх розвитком. Але хочеться і на роботу, тому що вона в задоволення. Напевно, коли є бажання – знаходяться і способи, – поділилася Кравець.

39-річна зірка зазначила, що їй і самій страшно чути про трьох нянь. Однак Олена пояснила, що одна няня – денна, інша – нічна, а третя потрібна для того, щоб хтось міг сидіти з малюками, поки актриса на зйомках. Адже одній няні з двійнятами дуже важко справлятися.

Також Олена Кравець вирішила трохи розповісти подробиць про своїх дітей, описавши їх характери, і, до великої несподіванки, молода мама порівняла свою дочку із знаменитою театральною актрисою.

– Ваня – шустрик, Ваня – живчик, і Ваня, напевно, буде кудись постійно бігти. А Катя, вона така, знаєш, Рената Литвинова. У неї такі театральні жести, – розповіла артистка.

Нагадаємо, в родині Олени та її чоловіка Сергія троє дітей – крім двійнят подружжя виховує 13-річну дочку Марію, яка росте точною копією своєї красуні мами.

Джерело.

 

facebook