fbpx
Дозвілля
Оксана Марченко зізналася в любові Віктору Медведчуку і поділилася особистими знімками

Українська телеведуча Оксана Марченко вирішила підтримати таким чином чоловіка-політика Віктора Медведчука.

Зірка телеканалу СТБ Оксана Марченко не тільки порадувала шанувальників сімейними фотографіями з особистого фотоархіву, але і публічно підтримала чоловіка, політика і кума президента Росії Володимира Путіна Віктора Медведчука.

Телеведуча заявила про те, що його аккаунт в соцмережі заблокували. Тому Оксана вирішила привселюдно підтримати Віктора, якого сильно критикують через зв’язок з президентом Росії і підтримки сепаратистів на Сході України, і розповісти про його достоїнства. Таким чином Марченко спростувала чутки про намічене розлучення.

“Коханий мій, Чоловік! Скоро виповнюється 18 років з дня нашої першої зустрічі! А я люблю тебе сильніше і міцніше, ніж раніше. Люблю тебе – найпрекраснішого, благородного і люблячого чоловіка в цьому світі.

Знаю, тобі не подобається, коли я говорю про особисте для чужих людей, які часом дозволяють собі і так, без приводу, тріпати брудними язиками про наше життя … але тепер не про них. Кожен раз, коли тобі роблять боляче, коли з тобою чинять несправедливо – я відчуваю біль за двох .

Чергова підлість “демократичних заздрісників” – блокування твоєї сторінки в #Facebook … Бідні люди! Вони бояться твоєї правди, яку ти несеш людям, не даючи їм остаточно оглухнути і осліпнути – навіть в Америці! Я пишаюся тобою! пишаюся і підтримую тебе . Пишаюся, коли ти допомагаєш знедоленим, будуєш храми і відновлюєш монастирі, лікуєш дітей і рятуєш полонених … Я пишаюся тобою, тому що ти ніколи не боявся йти по мінному полю – і в прямому, і переносному сенсі! і все, у чому можуть тебе звинуватити, так це в твоїй найбільшій милосердності. На жаль, люди робили це в усі віки, бо “… немає пророка в своїй Вітчизні …”

Тому, завжди пам’ятай слова молитви: “… і в прикрості, і в радості!” Я з тобою! “, – Написала телезірка.

На підтвердження своїх слів Оксана опублікувала сімейні фото, на яких можна побачити не тільки Віктора Медведчука, а й їх донечку.

Читайте також:ВАГІТНА КАТЯ ОСАДЧА ЗМІНИЛАСЯ ДО НЕВПІЗНАННЯ: ОПУБЛІКОВАНО ФОТО

 

Джерело.

facebook