fbpx
Події
Одразу дві пари: стало відомо хто покинув шоу у другому прямому ефірі “Танці з зірками”

Українцям показали 2 випуск шоу Танці з зірками, у якому проект покинули одразу дві пари. Одна – за рішенням суддів та глядачів, інша – вимушено. Дізнайтеся результати голосування 2 вересня 2018-го!

У 2 випуску шоу Танці з зірками 2018 вперше в історії шоу зіркова пара була дискваліфікована через порушення правил проекту: співачка Слава Камінська та переможець минулого сезону Ігор Кузьменко вдруге поспіль не вийшли на паркет та були змушені покинути Танці, пише Радіо Максимум

Нагадаємо, зірка дуету НЕАНГЕЛИ отримала жaхлuву тpaвму хрeбта на репетиціях і, попри всі очікування, відмовилася від участі в проекті. Замість танцювального номера Слава виконала свою пісню в прямому ефірі Танців з зірками.

За результатами оцінок журі та глядацького голосування в 2 випуску шоу Танці з зірками, в зоні ризику опинилося дві пари – Денис Берінчик + Яна Бєляєва та Злата Огнєвіч + Дмитро Жук. Право визначати, хто ж покине проект, отримали судді.

Читайте також: СЛАВА КАМІНСЬКА ТА ІГОР КУЗЬМЕНКО ПОКИНУЛИ ШОУ “ТАНЦІ З ЗІРКАМИ” ТАК І НЕ СТАНЦЮВАВШИ

Отож, Катерина Кухар віддала свій голос боксеру, Монатік – співачці, а вирішальний вибір зробив Влад Яма, який підтримав Дениса. Відтак, Танці з зірками 2018 покинула Злата Огнєвіч та Дмитро Жук.

А ви згодні з таким рішенням?