fbpx
Дозвілля
Слава Камінська та Ігор Кузьменко покинули шоу “Танці з зірками” так і не станцювавши

У другому ефірі Танців з зірками Слава Камінська та її партнер Ігор Кузьменко не вийшли на паркет через тpaвму співачки. Гроші, які ви витратили на голосування, вже завтра продюсери шоу передадуть на благодійність, пише 1+1.

“Я дякую, що мене запросили на цей проект. Ми багато тренувались, але, на жаль, все відбувається не за нашим сценарієм. Дякую усім, хто підтримував мене. Я це дуже ціную. У мене чудовий партнер, і я повинна з ним станцювати , але не сьогодні”, – прокоментувала ситуацію Слава.

Нагадуємо, що Слава та Ігор не змогли танцювати й у першому ефірі шоу через серйозну тpaвму спини співачки.

Нещодавно Камінська шoкyвала своїх підписників в Інстаграм, опублікувавши світлину біля апарату рентгенографії і зізналася, що отримала серйозну тpaвму під час репетиції першого номеру у Танцях з зірками.

Читайте також: “Танці з зірками”: хтo стaв кращим в першому прямому ефірі (відео)

“Я дякую, що мене запросили на цей проект. Ми багато тренувались, але, на жаль, все відбувається не за нашим сценарієм. Дякую усім, хто підтримував мене. Я це дуже ціную. У мене чудовий партнер, і я повинна з ним станцювати , але не сьогодні”, – прокоментувала @babaslavka. На жаль, Слава та @igorkuzmenko_official_ покидають шоу @tanci1plus1. Гроші, які ви витратили на голосування цієї пари вже завтра передадуть га благодійність.

Публикация от Канал 1+1 📺 Офіційна сторінка (@1plus1_ua)

«У моєму житті ніколи не буває все гладко. Але я знаю одне, що все НЕ ПРОСТО ТАК і все на краще. Я дуже сподіваюся, що моя спина зглянеться наді мною і ми з Ігорем станцюємо в наступному ефірі. Спасибі всім за теплі слова. Мені це дуже необхідно зараз. Люблю», — написала Слава в Instagram.

За умовами проекту, пара може не вийти на паркет лише один раз, тож продюсери шоу змушені попрощатися з цією парою.