fbpx

“Одеська Барбі” здивувала мережу знімком без макіяжу

Українка Валерія Лук’янова, яка більш відома як “одеська Барбі” і Amatue, поділилася в мережі знімками без звичного “лялькового” макіяжу. У своєму Instagram вона опублікувала кілька фото, на яких її важко впізнати, пише obozrevatel.com. Водночас фоловери “одеської Барбі” викрили її у використанні фотошопу.

“Скільки фотошопу, – пишуть в мережі. – І його дуже видно, фото відразу стає замазаним і ніс на фото менший в 2 рази, ніж у відео”.

Відзначимо, що Валерія в соцмережі продовжує ділитися порадами, як очистити карму. У нещодавньому пості вона розповіла про техніку “переробки” негативних емоцій.

Читайте також: Офіційно: Олена Лесик з “Холостяк-6” розійшлася з Іраклі

Привет, мои инопланетные! Продолжаю рубрику полезных советов! В этот раз энергетическая и эзотерическая техника!!! 💙💙💙Техника переработки негативной кармы и негативных эмоций заранее.💙💙💙 Когда ты чувствуешь боль , холод или ещё какой-либо стресс , который вызывает у тебя очень неприятные ощущения , надо сказать так- ” Я испытываю сейчас ужасный дискомфорт, ради того чтобы будущем его не испытывать, эмоционально и физически”. Таким образом , вы очищаете себе карму , заявляя Вселенной , что решаете заранее, то есть сейчас её отработать. За что то ,что должно произойти в будущем… А поскольку вы испытываете подлинные и очень неприятные эмоции , то Вселенная это принимает это за чистую монету, и освобождает вашу карму на будущее , от негативных явлений. Любви и Света Вам! #universo #spirit #meditate #angelgirl #фентези #эзотерика #valerialukyanova #amatue

Фото опубликовано Valeria Lukyanova Amatue21 (@lukyanova.me)

Джерело.

You cannot copy content of this page