fbpx
Події
Обширний інфаркт: про проблеми в українській медичній системі (відео)

БИТВА В СОЦМЕРЕЖАХ. Про проблеми в українській медичній системі заговорили не вчора і не сьогодні. Для чиновників це лише цифри у звітах. Втім, за кожною цифрою в кожному звіті – реальна проблема, реальна людське життя. Проблема назрівала давно, і 31 грудня в Україні таки вибухнув найгучніший медичний скандал десятиліття. Виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розмістила в соціальній мережі фотографію. На ній керівники МОЗ одягнені в футболки з написом “Детройт проти всіх”.

Її прокоментував один з провідних українських кардіохірургів Борис Тодуров: «Детройт – вимираюче місто! Що ви рекламуєте, пінгвіни? Так соромно за мінохоронздоров’я нам ще ніколи не було », – написав він на своїй сторінці в “Фейсбук”.

Супрун саркастично відповіла: “Пане Борисе, шкода, що лікарі взагалі не можуть виконувати трансплантацію почуття гумору та іронії. Могла б стати донором для вас”.

У відповідь Тодуров відкрито і конкретно розкритикував роботу міністерства: “Посміявся б разом з вами, пані Уляно, якби не було так сумно. Програма по серцево-судинних захворюваннях передбачала закупівлю на 364 млн гривень швидкодопомогових витратних матеріалів, які могли врятувати десятки тисяч життів. Ви не провели цю закупівлю. Я абсолютно відповідально заявляю (і можу повторити це в суді): ваша недбалість забрала більше життів українців, ніж війна за останні роки”.

Читайте також: Врятуйте нашу молоду сім’ю: благальний лист чоловіка Юлії Шпички, яка впала в кому у Єгипті (фото)

Деталі дивіться в сюжеті:

Джерело.