fbpx

Облради Чернівців та Івано-Франківська вимагають відставки Авакова та Амброськіна через затримання учасників блокади (документ)

Обласні ради Чернівецької та Івано-Франківської областей звернулися до Президента, Уряду і Верховної Ради України з закликом відпустити затриманих учасників блокади Донбасу, та підтримали дії активістів. Відповідні рішення ухвалили сьогодні, 14 березня, на позачергових сесіях.

Сесія Чернівецької обласної ради підтримала нічне звернення міської ради, додавши до нього ще один пункт, а саме: “провести масштабне розслідування щодо надання дозволів на оптове постачання продукції з окупованого Донбасу на територію України”, пише агентство “АСС”.

Окрім того, до пункту міських обранців про звільнення Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, начальника ГУ Національної поліції у Донецькій області В’ячеслава Амброськіна та керівника АТЦ СБУ Віталія Малікова, додали ще вимогу: покарати виконавців розгону блокади.

В Івано-Франківську сесія відбулася на площі під стінами ОДА. Депутати висловили підтримку активістам блокади, проголосувавши спільно напрацьоване з Прикарпатським штабом визволення учасників блокади ОРДЛО, Звернення до Президента, парламенту та Уряду України, повідомило видання “Курс”.

Голова обласної ради Олександр Сич зачитав вимоги з мирного урегулювання конфлікту: звільнити затриманих і закрити провадження проти учасників блокади, звільнити з посад міністра внутрішніх справ Арсена Авакова і його заступника В’ячеслава Аброськіна, визнати території ОРДЛО тимчасово окупованими.

Читайте також:   Ярош висловився про блокаду Донбасу (відео)

Читайте також:   Київ посилює заходи безпеки: центр міста охоронятимуть 1400 правоохоронців

Джерело.

You cannot copy content of this page