fbpx

Обіцянка-цяцянка: як депутат мені допомагав гроші збирати

“Закривайте благодійний збір. Необхідну суму додам”, – отримую торік повідомлення у Facebook від бізнесмена – місцевого депутата.

Збирала гроші для двох малозабезпечених родин. В обох діти після опезацій на сезці потребували спеціального харчування, підгузків, іграшок. Не вистачало кількох тисяч гривень.

Подякувала й закрила збір. Планували наступного дня закупити потрібні речі. Бізнесмен опублікував пост про допомогу на своїй сторінці. Написав: “Долучився до доброї справи”.

Але гроші не прийшли. Нагадую про них депутатові смс-повідомленням. Мовчить. Докладаю свої і купую заплановане.

Про депутата і його обіцянку забуваю. Та нещодавно зустрічаємося на заході. Він ховається від мене, але згодом підходить.

Читайте також: Кожну секунду свого життя ми повинні пам’ятати: Зеленський нагадав депутатам, завдяки кому вони в своїх кріслах(відео)

– Я тоді гроші не переказав, бо дещо трапилось. Проблеми були, – пояснює. – Хочу виправитися. Якщо маєте когось, кому потрібна допомога зараз, – кажіть.

Даю контакти Аліни – одинокої матері з півторарічним сином. Їй не вдається оформити субсидію і змусити чоловіка платити аліменти.

Дорогою додому б’юсь об заклад із товаришем. Переконана: депутат зателефонує жінці.

За тиждень іду в магазин вибирати другові шампанське. Я програла

Автор: Ольга ШВЕД(колонка Gazeta.ua

You cannot copy content of this page