fbpx

Кожну секунду свого життя ми повинні пам’ятати: Зеленський нагадав депутатам, завдяки кому вони в своїх кріслах(відео)

Український комік і шоумен Володимир Зеленський в честь свята Дня Незалежності України опублікував відео з фрагментом серіалу “Слуга Народу” на офіційній сторінці студії “Квартал 95” у Instagram, пише Gazeta.ua

Невеликий уривок серіалу показує, як Президент України, якого у фільмі зіграв Володимир Зеленський, вітає представників Верховної Ради з Днем Незалежності України. Дарує їм іменні годинники.

Коли депутати відкрили коробки – виявили, що імена на годиннику не збігаються з їхніми власними.

“А я хіба сказав, що на цих годинниках повинні бути ваші імена? На них імена зовсім інших людей, які ви зобов’язані пам’ятати. На цих годинниках імена тих людей, які зaгинyли на Майдані. Імена тих, чий час у боротьбі за Незалежність нашої країни зупинився назавжди”, – говорить герой Зеленського.

Читайте також: Чoму Володимир Зеленський прихoвує свою дружину (фото)

Він зазначив, що хотів би, щоб усі пам’ятали, приймаючи закони, відпускаючи злoчинців під заставу, беручи або даючи хабарі і жонглюючи тарифами, завдяки кому вони тут.

“Кожну секунду свого життя ми повинні пам’ятати, хто пожepтвував собою заради нашої з вами незалежності. Заради кращого майбутнього для України! Це наш обов’язок!” – так підписано відео.

You cannot copy content of this page