fbpx
Авто
Об’єднання акцизів на пальне дозволить створити однакові умови для всіх учасників ринку — С.Сапегін

Запропонований Державною фіскальною службою законопроект про скасування роздрібного акцизу на пальне шляхом включення його ставки до основного податку покликаний створити єдині “правила гри” для всіх гравців паливного ринку. Про це у коментарі УНН повідомив директор НТЦ “Психея” Сергій Сапегін.

“Основна мета законопроекту — ДФС визнало, що не може адмініструвати цей акцизний податок, тому краще об’єднати його, аби усі збори для всіх учасників ринку були однаковими”, — сказав він.

За словами експерта, найдешевше пальне, яке сьогодні продають ті, хто ухиляється від сплати роздрібного акцизу, може подорожчати, бо об’єднання податків унеможливить діяльність “сірих” трейдерів.

Читайте також: “Пі**уйте на свою війну”: у Києві автохам образив військовослужбовців

“Це може вплинути на подорожчання, але з тієї точки зору, що подорожчають найдешевші види пального, які торгуються, не виплачуючи цей акциз із літру. Розмір цього акцизу, він змінюється в залежності від курсу гривні до долара і євро, однак зараз він складає близько 1,20 грн на літрі. Тобто найдешевше пальне воно може подорожчати на цю величину”, — пояснив С.Сапегін.

Джерело.