Без рубрики
“Пі**уйте на свою війну”: у Києві автохам образив військовослужбовців

У Києві чоловік образив військовослужбовців, які приїхали на вокзал зустрічати бійця, який повернувся з передової.

Про інцидент розповіла у Facebook волонтер Тетяна Руда.

“Яке бидло захищають наші хлопці! Ранок, вокзал, приїхали зустрічати бійця із передка для нашого фото-проекту. З місцями біда, шукаємо, знайшли місце і акуратно намагаємося заїхати. За нами авто, в якому нервовий водій щось кричить і розмахує руками. Майже звільнивши проїзд, робимо зауваження водієві, що не варто кричати і лаятися, бо на ж/д не просто запарковаться. Я в патріотичній футболці, за кермом Сергій у формі… Ця бидлота починає нам кричати: зає*али, пі**уйте звідки приїхали, комсомольці хе*ови, на війну свою пі**уйте! Я отетеріла, якщо м’яко сказати!” – описала ситуацію Руда.

За словами волонтера, чоловік постійними образами спровокував військовослужбовця на бійку.

“Моїй злості немає меж. Ось таких у*банів захищають наші хлопці? Ось таке вони заслужили? А саме бридке, що стояла купа чоловіків (якщо можна так назвати), дивилися мовчки. І для мене вони нічим не відрізняються від цього морального виродка!” – підсумувала Тетяна.

Читайте також: У Києві звичайний хлопець поставив на місце зухвалого водія на Porsche Cayenne з Дніпра. Навіть пішоходи “ставлять лайк”(відео+18)

Джерело.

Related Post