fbpx
Події
Новий світовий порядок: Путіна запідозрили у планах захопити новий Крим

Президент Росії Володимир Путін може спробувати розширити межі Російської Федерації, використовуючи для цього вже випробуваний сценарій анексії Криму.

Про це заявила російська журналістка Юлія Латиніна в ефірі радіостанції “Ехо Москви“.

За її словами, Кремль чуйно реагує на те, які зміни відбуваються на міжнародній арені, щоб використовувати це у своїх інтересах.

Коментуючи послання Путіна Федеральним зборам, Латиніна зазначила риторику російського лідера. На його думку, сказала вона, ситуація у світі складається таким чином, що “на місце лівих приходять праві, і вони будуть дружити з Росією”.

“Праві, очевидно, дійсно, приходять. Дуже можливо, що у Франції переможе Фійон”, – сказала вона. При цьому вона допустила, що результати референдуму в Італії можуть виявитися сприятливими для Кремля.

“У світі відбувається тектонічний зсув, який можна описати дуже просто. Клінтони та Олланд усього світу стоять перед дилемою, яку міг би їм пояснити за дві секунди Фідель Кастро і Володимир Ілліч Ленін. А саме про те, що брехня без насильства не буває довгою” , – заявила журналістка. Вона зазначила, що зростання популярності правих партій на Заході зумовлена низкою причин, серед яких однією з найгостріших стала криза мігрантів.

“Формується трішечки інший світовий порядок, який полягає в тому, що попередні кілька десятків років пристойні держави не вели воєн. У результаті було роздолля хуліганів і терористів. І, дійсно, на що Путін сподівається? Що Трамп дозволить йому воювати в Сирії. Ну, відповідь: ну, звичайно, дозволить. Це мрія будь-якого американського президента, щоб Росія загрузла в Сирії як СРСР в Афганістані. Те, що адміністрація Обами намагалася перешкодити Росії в Сирії, можна пояснити тільки глибокою шизофренію адміністрації Обами. І так, дуже можливо, що за нового світового порядку, якщо Росія вирішить відхопити новий Крим, їй нічого не буде. Тільки маленька проблема буде в тому, що до цього часу Китай відхопить у нас все до Уралу”, – додала Латиніна.

Читайте також: Названа кандидатура у президенти України від Путіна

Джерело.

facebook