fbpx
Дозвілля
Новорічний манікюр 2023: як вибрати найкращий дизайн нігтів

Новорічний манікюр 2023: як вибрати найкращий дизайн нігтів

Символом цього року стане Чорний Водяний Кролик. Створити святковий настрій на Новий рік 2023 року можна за допомогою манікюру. Новорічний манікюр повинен гармонійно виглядати з вбранням та макіяжем.

Цікаві ідеї манікюру

На Новий рік 2023 року краще вибрати нейтральний манікюр. Однак не треба забувати про святковий настрій, тому можна дозволити собі деякі надмірності. Вибір відповідного варіанта насамперед залежить від форми нігтів. Найкращим вибором стане мигдальний або синій колір.

Новий рік – це особливе свято, на яке всі з нетерпінням чекають. Це свято наповнене яскравими емоціями, тому в дизайні нігтів має бути багато блиску.

У цьому випадку дозволяється використовувати фольгу, стрази або глітер. Дизайнери також пропонують спробувати поєднати різні фактури.

При виборі стилю можна розгулятися. До найпопулярніших варіантів відносять:

• френч;

• монохромний;

• місячний;

• з художнім розписом.

Фахівці стверджують, що будь-який дизайн буде привабливим. Однак важливо, щоб він міг вписатися в образ.

Який колір вибрати

Багато стилістів рекомендують зустріти Новий рік 2023 з темним манікюром. Якщо ви не бажаєте робити чорний манікюр, то в цьому випадку можна використовувати будь-які відтінки сірого. Такі кольори принесуть успіх наступного року. До прихильних кольорів відносять:

• коричневий;

• смарагдовий;

• каштановий;

• болотяний;

• зелений.

До затребуваних кольорів також відносять червоний або білий. На окрему увагу в Новий рік 2023 заслуговують всі відтінки синього. Цей колір принесе успіх наступного року. Будь-який манікюр можна доповнити золотом чи сріблом.

Ідеї дизайну манікюру

При виборі відповідного дизайну необхідно враховувати свої переваги. Також не слід забувати про тренди наступного року.

Кошаче око

Багато хто думає, що мода на цей манікюр вже пройшла, але це не так. Він продовжує користуватися популярністю, тому його, як і раніше, можна вибирати. Такий манікюр стане найкращим на новорічні свята. При цьому можна експериментувати та доповнити манікюр малюнками кролика.

З блискітками

Новорічний манікюр обов’язково має бути блискучим. Зображення кролика чудово доповнять стрази. На кращий варіант відносять зображення кролика, який показує пухнастий хвостик зі стразів. За допомогою блискіток манікюр стане яскравішим і привабливішим.

Манікюр із фольгою

Дизайнери стверджують, що для створення оригінального манікюру можна використовувати не тільки лак, а й додаткові матеріали. Наприклад, можна скористатися спеціальною фольгою, що призначена для манікюру. Така фольга досить тонка і має багато різних відтінків.

Фольгу легко комбінувати із зображенням кролика. Такий манікюр на Новий рік 2023 справді запам’ятається вашим близьким.

Зі сніжинками

Зимовий дизайн манікюру також можна доповнити сніжинками. Існує безліч різних ідей зі сніжинками, тому залишається просто вибрати відповідний варіант. Малюнки кролика є обов’язковими. Вони допоможуть створити неймовірну новорічну атмосферу.

You cannot copy content of this page