fbpx
Події
Нові подробиці резонансної трагедії на Прикарпатті: під час кесаревого розтину померла породілля (відео)

В Івано-Франківській області трапилась трагедія – під час кесаревого розтину померла породілля. За висновком патологоанатомів, жінка померла від наркозу, однак лікарі помилку категорично заперечують.

Про це пише видання ТСН.

37-річна народжувала вже третю дитину – їй щоразу робили кесарів розтин. Вона жила в Києві, але народжувати приїхала на Прикарпаття, розповідала, що “тут їй подобається народжувати”.

“На підставі лікарського свідоцтва можна сказати, що попередньою причиною смерті жінки є гостра серцева недостатність, набряк легенів, головного мозку, інші ускладнення анестезії, індивідуальна несприятлива реакція на комплекс ліків під час кесаревого розтину”,– заявив заступник керівника слідчого відділення Тисменицького відділу поліції Костянтин Козуб.

Читайте також: Mercedes майже розірвало навпіл у страшній аварії на Прикарпатті: є жертви (фото)

При цьому лікарі переконують, трагедія трапилась не з їхньої вини, адже анестезіолог – один з найдосвідченіших працівників лікарні.

Поліція вже порушила кримінальне провадження. Однак, що спричинило смерть пацієнтки, нещасний випадок чи лікарська недбалість, досі не відомо. Мати і чоловік покійної чекають результатів експертизи і поки претензій до лікарні не мають.

Читайте також: Жалива трагедія: на Прикарпатті під час пологів померла породілля, мати трьох дітей

Джерело.