fbpx
Події
Незадовго до смерті адвокат Вороненкова повідомив ФСБ його точну адресу в Києв

Адвокат убитого екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова Андрій Гривцов у середині березня повідомив правоохоронним органам РФ адресу його підзахисного в Києві, пише “Обозреватель”

Як пише “Комерсант”, адвокат розповів, що останній раз зв’язувався зі своїм клієнтом 22 березня близько дев’ятої години вечора.

“Ми обговорювали по електронній пошті стратегію захисту щодо його кримінальної справи”, – зазначив він.

За його словами, головним чином захист домагався зняття заочно обвинуваченого Дениса Вороненкова з міжнародного розшуку, завдяки якому він фактично виявився невиїзним з території України.

Адвокат за згодою свого клієнта близько десяти днів тому направив у Генпрокуратуру Росії, ФСБ і СКР РФ відповідні клопотання, вказавши у них точну адресу місця проживання Вороненкова на Ставропольській вулиці Києва.

Читайте також: В Авакова підтвердили особу вбивці Вороненкова: з’явились нові подробиці

Таким чином, як розраховував захист, його розшук повинен бути припинений, оскільки Генпрокуратура Росії могла відразу направити владі України запит про його екстрадицію.

Зазначається, що відповідний запит підлягав відхиленню на тій підставі, що Вороненко мав українське громадянство.

За даними видання, запит до Києва так і не був спрямований.

Нагадаємо, Вороненко був застрелений 23 березня у Києві, коли прямував на зустріч із ще одним російським екс-депутатом Іллею Пономарьовим.