fbpx
Дозвілля
Невже правда? Всесвітньо відома провидиця передбачила для України найгірше – всі її пророцтва збувались

Всесвітньо відома болгарська провидиця Вангелія Пандеева Гуштерова народилася в 1911 році Погоди (Османська імперія). Ця жінка хоч і мала придбану внаслідок смерчу сліпоту, мала приголомшливим не фізичним дотиком.

Вона могла бачити як далеке минуле, так і «заглядати» на багато десятиліть вперед, перемотуючи події, і днів минулих і майбутніх, як кіноплівку.

Багато пророцтв Ванги вже збулося і продовжує збуватися. З недавніх подій, які зачіпають і сьогоднішні дні, велика пророчиця передбачила світову економічну і політичну кризу.

«Багато людей постраждає. Нещастя наваляться звідусіль, всі народи торкнуться… Люди будуть ходити без взуття і без одягу, жити без їжі, палива і світла…»

А вивести країни з кризи, якщо вірити Вангу, зможуть лише «хороші чесні керівники», при цьому, зітхнувши, додавала: «А чи багато зараз чесних?».

На рахунок майбутнього для України, за словами ясновидиці, найближчим часом чогось хорошого очікувати не варто. Найближчі роки будуть вкрай важкими і лише незламний дух українського народу допоможе країні подолати всі нещастя, які звалились на багатостраждальну державу як з рогу достатку.

«Все частіше ви будете зустрічати людей, які очі мають, та не бачать, вуха мають та не чують. Брат проти брата піде, матері будуть кидати своїх дітей. Кожен буде шукати спосіб рятуватися поодинці…»

Також були у Ванги передбачення, що стосуються 2015-2019 років, на рахунок геополітичного положення.

«Те, що об’єднувалось, розсиплеться на шматочки. А буде це поруч з Росією.»
Ще кілька років тому можна було б подумати, що мова йде про Євросоюз, але зараз здається, що це пророцтво відноситься саме до України.

Сліпа провидиця запевняла, що народ України, все ж, заживе краще, але до цього доведеться ще постраждати.
Прогнози інших віщунів, астрологів і пара-психологів для України на 2017 рік

Ясновидиця Віри Ліон, відома на весь світ своїми точними прогнозами, передбачила для України непростий час.
За її словами, Україні доведеться зіткнутися з безліччю проблем, але родичі, які оплакували своїх загиблих братів, сестер, дітей, подружжя і батьків, можуть бути впевнені – призвідники кривавої війни будуть знайдені і покарані за свої злодіяння. Але світле майбутнє настане не так скоро, як багато сподіватися.

Одеський екстрасенс і пара-психолог Сергій Шевцов-Ланг запевняє, що військові дії будуть продовжуватися аж до 2019 року, а виною тому Уран, який облаштувався в сузір’ї Овна і перебуває під заступництвом Марса.
Весь цей союз знаходиться в стихії Вогню. Ця гримуча суміш призводить до війни, розрухи, кровопролиттям, жорстокості і всіляких конфліктів.

Деякі екстрасенси впевнені, що закінчення війни на Донбасі можливо ще до початку 2017 року. Робити якісь висновки поки що рано, але вірити в краще, все ж, хочеться. Слід пам’ятати, що майбутнє залежить від нас з вами і сама людина відіграє важливу роль у написанні історії своєї країни. Давайте налаштовуватися на позитивну ноту і всіма силами сподіватися, що зовсім скоро настануть радісні, світлі часи для України та всього людства.

Читайте також:   Карпатські старці-ясновидці зробили пророцтво, від якого холоне кров! (відео)

Джерело.

facebook