fbpx

Нестерпне сусідство: лучанка в квартирі розвела голубів та сотні тарганів (відео)

В одній з квартир багатоповерхівки на проспекті Соборності у Луцьку жінка тримає котів, голубів і сотні тарганів. Мешканці будинку скаржаться на постійний сморід і антисанітарію. Про це повідомляє PRESS-ЦЕНТР із посиланням на Національну суспільну телерадіокомпанію України.

Матір Валентина та донька Наталя Величко вже кілька років живуть у таких умовах і не дають спокою усім іншим мешканцям будинку.

Сусіди кажуть, що намагались домовитись із ними по-різному, але результатів немає. Врешті не витримали і звернулися до поліції. Правоохоронці намагалися відчинити вікно і випустити голубів, але господарка запевнила, що зараз птахи налякані, і пообіцяла їх незабаром випустити. Як вона сама розповідає, голуби прилетіли за нею з села. А нещодавно у пернатих сталось поповнення: буквально на подушці у квартирі вилупилося пташеня.

Однак, окрім голубів і їхнього посліду, в квартирі – сотні тарганів. Жінка пообіцяла журналістам, що живність випустить, вдома прибере, а тарганів потруїть. Однак, мешканці словам жінки вже не вірять, тому звернулися у МЖК, що обслуговує їх будинок. На скандальну сусідку написали заяву і сподіваються, на цю ситуацію відреагують компетентні служби.

Читайте також: «ПРИВЕЗЛИ БЕЗ ПІДГУЗКІВ, ЇЖІ ТА В БРУДНОМУ ОДЯЗІ»: ЛУЧАНИ ЗБИРАЮТЬ ДОПОМОГУ РІЧНОМУ ХЛОПЧИКУ-СИРОТІ

You cannot copy content of this page