fbpx
Події
«Привезли без підгузків, їжі та в брудному одязі»: лучани збирають допомогу річному хлопчику-сироті

Повідомлення про те, що у Волинській обласній інфекційній лікарні лежить річний малюк, до якого вже кілька днів ніхто не приходить, з’явилося у соцмережах від користувача Романа Будчика.

За словами чоловіка, малюка до лікарні привезли працівники Луцького дитячого будинку у брудному одязі, без шапочки та необхідних речей. Прив’язали йому до ліжечка шматочок кольорового паперу – і оце всі його «розваги». Як стверджує пан Будчик, дитя не має, що їсти, а працівники дитбудинку ним зовсім не цікавляться. І додає – якби не мами інших діток, котрі лежать у цьому ж відділенні, невідомо, як би хлопчик вижив.

– Його привезли і покинули у палаті, медсестри кажуть, що мали прийти ті, хто його доглядає у дитбудинку, але вже кілька днів нікого немає, – розповідає Роман. – Жінка, котра зі своєю донечкою лежить у тій самій палаті, каже, що він не має їжі, привезли його в обшарпаному одязі, в комбінезоні, але без шапочки. І це взимку! Іграшка у нього зі шнурочка, прив’язаного до кольорового паперу. Мама, яка з ним в палаті, переодягла малюка в одяг своєї дівчинки, який мала, годує своїми сумішами, бо до нього нікому немає діла.

Роман попросив, небайдужих лучан допомогти маленькому Максимкові (саме так звати хлопчика), хто чим може – закупити необхідні ліки, підгузки, їжу та одяг. Користувачі соцмережі дійсно відгукнулися на прохання про допомогу і запитують в коментарях, що найбільше необхідно, якого розміру підгузки та куди нести.

– За день нам нанесли стільки речей, що наразі вистачить на місяць, – каже медсестра Волинської обласної лікарні Лариса Михайловська, яка займається питаннями допомоги цій дитині. – Однак, не виключено, що ще буде багато чого потрібно. Тому ми будемо обов’язково повідомляти.

У дитбудинку, звідки привезли хлопчика, розповіли, що стан Максимка надзвичайно складний. І все не зовсім так, як пишуть у соцмережах. Він інвалід дитинства. До того ж у малюка цілий «букет» хвороб.

Читайте також:УКРАЇНСЬКОГО ЗАРОБІТЧАНИНА ВТОПИЛИ У КОЛОДЯЗІ (ФОТО)

– Йому рік і два місяці. Рік він живе у нас і за цей час 10 разів перебував на стаціонарному лікуванні, – розповідає кореспонденту PRESS-ЦЕНТР лікар-невролог Волинського обласного спеціалізованого дитячого будинку Домка Боярчук. – У хлопчика спинно-мозкова кіла, недорозвинене 12 ребро, кіста спинного мозку, та ще й гідроцефалія і проблеми з нирками. Він не відчуває ніг. У нього нетримання сечі та калу – тобто, з дитини постійно тече. Максимко переніс вже кілька операцій, він не тримає голівки та не сидить. Тим не менше, має хороший апетит, добре набирає вагу і важить вже 11 кілограмів.

7 січня в нього підвищилася температура, ми викликали «швидку» і дитину забрали в лікарню. Ми державна установа і вони державна установа, тому коли дитина в нас – доглядають її наші спеціалісти, коли в них – їхні, такий закон. Ми не можемо відірвати медсестру від групи, де 6-8 таких же проблемних дітей, і відправити її доглядати одну дитину. Там такі ж самі медики! Тому усі ці звинувачення безпідставні.

Не погоджується лікар дитбудинку і з тим, що дитину привезли у мороз без шапки. Каже, хлопчик був одягнутий повністю, а шапку йому зняли у приймальному відділенні. З його слів, забезпечив дитбудинок малюка і підгузками, і їжею, принаймні, на перший час, адже так само все це доводиться купувати за рахунок благодійників.

Де і хто батьки Максимка, в дитбудинку не знають. Кажуть лише, що малюк до них поступив у віці двох місяців як позбавлений батьківського піклування.

Читайте також:ЖАХЛИВА ДТП. ДЖИП ПЕРЕЇХАВ ШКОЛЯРКУ БІЛЯ ШКОЛИ (ВІДЕО)

Джерело.

facebook