fbpx
Дозвілля
Нещодавно затіяв генеральне прибирання будинку. А заодно вирішив, що час всілякий мотлох виносити. Багато речей, які зовсім не використовую. У цьому списку виявився старий телевізор LG. Виносити на звалище не хотілося. Він хоч і старий, але цілком робочий. Вирішив я його не продавати, а безкоштовно віддавати. Сподівався, що є хтось, хто його дуже потребує, а я йому допоможу. Сфотографував телек, розмістив оголошення і ще розкидав його по декільком тематичним співтовариствам. Хотілось добро менізробити на свою голову

Нещодавно затіяв генеральне прибирання будинку. А заодно вирішив, що час всілякий мотлох виносити. Багато речей, які зовсім не використовую.

У цьому списку виявився старий телевізор LG. Виносити на звалище не хотілося. Він хоч і старий, але цілком робочий. Вирішив я його не продавати, а безкоштовно віддавати. Сподівався, що є хтось, хто його дуже потребує, а я йому допоможу. Сфотографував телек, розмістив оголошення і ще розкидав його по декільком тематичним співтовариствам. Хотілось добро менізробити на свою голову.

Вже через півгодини після розміщення оголошення мені почали дзвонити. Першим був чоловік. Взявся засипати мене питаннями про те, чому телевізор безкоштовний, чи робочий він. Я вже подумав, що він і забере його. Але раптом почув:

— А ви його привезете? Я далеко від вас живу, а сам без машини, якщо він вам заважає я вас виручу і заберу, але привезіть.

Цікаво виходить. Мені ж простіше його на смітник винести. Якби мені кілька десятків років тому під час мого студенства трапилося таке оголошення, я б на чому завгодно доїхав, аби забрати безкоштовний телевізор.

Потім зателефонувала жінка років 40. Вона попросила притримати агрегат на кілька днів, тому що у неї важливі справи. Потім надходили схожі дзвінки. Ніхто не поспішав забирати. Мені навіть здалося, що з мене хтось підсміюється.

А в групі з моїм постом з’явився такий цікавий коментар:

— Приїду і заберу, якщо докинете сотку за бензин, який витрачу на дорогу до вас.

Ось як? Може ще й за телевізор доплатити?

Але мені все-таки допомогли. Через 5 годин зателефонував чоловік, і ми домовилися. Він швидко приїхав, піднявся. Я віддав йому телевізор. А тут він здивовано так:

— А де пульт?

Я відповів, що десь загубився, і їм доведеться купувати. І тут я чую:

— А що, не можна було відразу попередити про такий значний недолік.

Мені тоді захотілося просто викинути цей телевізор у вікно. Але стримався, дочекався поки чоловік піде і аж підстрибнув від щастя, коли зрозумів що все скінчено.

Ось так я хотів добру справу зробити, а отримав тільки суцільний негатив. Наступного разу або продам, або на смітник віднесу!

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.