fbpx
Перейти до вмісту

Неочікувано! Казахстан дотримуватиметься санкції проти росії!

У Казахстані планують внести зміни до законодавства, щоб контролювати потік товарів, на які наклали санкції США та ЄС. Про це перший заступник глави Адміністрації президента Казахстану Тимур Сулейменов заявив в інтерв’ю EURACTIV.

“Казахстан не буде інструментом для обходу санкцій проти Росії з боку США та ЄС. Ми дотримуватимемося санкцій. Незважаючи на те, що ми є частиною Економічного союзу з Росією, Білоруссю та іншими країнами, ми також є частиною міжнародної спільноти. Тому найменше ми хочемо, щоб до Казахстану застосовувалися вторинні санкції США та ЄС”, — сказав Сулейменов.

За його словами, один із депутатів парламенту Великобританії висловив побоювання, що, ймовірно, санкції потрібно застосувати і до Казахстану, оскільки ця країна входить до Євразійського економічного союзу.

“Так, ми продовжуватимемо торгувати з Росією. Ми продовжуватимемо інвестувати в Росію і залучатимемо інвестиції для Росії: по-іншому наша економіка не може. Але ми зробимо все можливе, щоб контролювати санкційні товари”, — заявив представник Адміністрації президента Казахстану.

Він зазначив, що для реалізації такого підходу будуть потрібні зміни в законодавстві.

“Казахстан поважає територіальну цілісність України. Ми не визнавали і не визнаємо ні ситуацію з Кримом, ні ситуацію з Донбасом, тому що їх не визнає ООН. Ми поважатимемо лише рішення, прийняті на рівні Організації Об’єднаних Націй”, — додав Сулейменов.

Нагадаємо, що недавно Казахстан утримався під час голосувань за резолюції Генеральної Асамблеї ООН, які закликають до припинення війни, пише delo.ua.

Фото: Укрінформ.

04/01/2022

Позначки:

You cannot copy content of this page