fbpx
Події
“Ненавиджу Росію!” Дочка легендарного тенісиста відмовилася повертатися у РФ

18-річна російська модель Алеся Кафельнікова заявила, що не хоче повертатися з Лондона в Росію. Дочка найтитулованішого тенісиста РФ Євгенія Кафельнікова пояснила це неприязню до співвітчизників.

“Я не люблю Росію. Тільки в Росії використовують людей. Це жахливо. Я думаю, так всюди, але в Росії це відбувається постійно! Я роблю кар’єру в іншій країні, мною повинні пишатися. Мене запитують, чому я ненавиджу Росію? Звичайно, я ненавиджу Росію! Я хочу, щоб моя країна пишалася мною, але ви не пишаєтеся мною, а тільки брешете! Я не люблю російську ментальність: люди піклуються більше про себе, ніж про інших. Якщо ти зірка, тебе ненавидять, тебе не люблять, про тебе брешуть!”, – наводить слова дівчини Лайф.ру.

Кафельнікова також додала, що не відчуває підтримки з боку батьків і живе в британській столиці на 10 фунтів у день.

Така заява дочки знаменитого тенісиста викликало люту реакцію у скандального депутата Держдуми Віталія Мілонова. Він зазначив, що дівчина не має права асоціювати себе з росіянами.

“Ця дівчинка є злісною, тупою власницею непоганого тіла, але ось мізками вона себе не зарекомендувала. Те, що вона займається спортом і є вішалкою для модного одягу, не робить її хорошою людиною, цього недостатньо. Тому мабуть про злобу і ненависть вона знає дуже добре. Її обов’язково потрібно притягнути до відповідальності за розпалювання ненависті”, – заявив політик.

Читайте також: Скандал з дочкою російського олігарха: 22-річна студентка заявила, що “всюди краще, ніж в Рашці”

Джерело.

facebook