fbpx
Дозвілля
Ненавиджу інтуїцію! Ненавиджу! Її підказки могли врятувати життя мого коханого…

“Все це сталося практично три роки тому …. Ми подали заяву до РАЦСу. Ми – це я і Арсенька (найкращий хлопчина на всій землі!). Вирішили відзначити цю справу. Зібрали компанію друзів і поїхали в ліс на пікнічок. Ми були такі щасливі в ті секунди, що інтуїція віддала перевагу промовчати про трагічний результаті всієї цієї історії (щоб не засмучувати нас і не псувати цю “мелодію казки”).

Ненавиджу інтуїцію! Ненавиджу! Її підказки могли врятували життя мого коханого… Ми їхали, співали пісеньки, посміхалися, плакали від щастя… Через годину все обірвалося… Я прокинулася в лікарняній палаті. На мене дивився лікар. Погляд його був переляканим і розгубленим. Мабуть, він і не розраховував на те, що я зможу до себе прийти. Через хвилин п’ять я почала згадувати… У нас врізалася якась вантажівка… Поки я згадувала подробиці… Мій голос дивно шепотів ім’я нареченого… Я питала про його місцезнаходження, але всі (без виключення) мовчали. Немов зберігали якусь страшну таємницю. Думки про те, що з моїм Арсенькою щось трапилося, я не підпускала до себе, щоб не зійти з розуму.

Він загинув… Від божевілля мене врятувала лише одна новина: я вагітна і дитина уціліла! Я впевнена, що це подарунок Бога. Ніколи не забуду свого коханого!

Читайте також: Синоптик зробила невтішний прогноз: мороз повертається