fbpx
Події
Нехай Порошенко продасть Roshen і оплатить борги ПриватБанку, – Міхеїл Саакашвілі (відео)

Після аналогічної фінансової махінації прем’єр-міністр в Молдові сів в тюрму, а в Україні борги перекладають на плечі звичайних українців, в той час як екс-власник ПриватБанку ніякої відповідальності не несе.

Українці повинні профінансувати порятунок ПриватБанку, в той час як його колишній власник Ігор Коломойський не понесе за це відповідальність. Про це розповів екс-губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі в інтерв’ю телеканалу NewsOne, пишуть Патріоти України.

«Після багаторазових переговорів між Порошенком і Коломойським, Коломойського відпустили з грошима, а рахунок за порятунок Привату в розмірі 5 мільярдів доларів був пред’явлений українському суспільству», – зазначив Саакашвілі.

За його словами, в Молдові після аналогічної махінації в тюрму сів прем’єр-міністр.

«Нехай Порошенко продасть Roshen і оплатить борги Привату, це справедливіше, ніж перекладати оплату на плечі українського суспільства», – запропонував екс-губернатор.

Читайте також:   У “ПриватБанку” розповіли, кому дістанеться онлайн-система “Приват24”

 

Після багаторазових переговорів між Порошенком і Коломойським, Коломойського відпустили з грошима, а рахунок за порятунок Привату у розмірі 5 мільярдів доларів був пред'явлений українському суспільству. У Молдові після аналогічної махінації в тюрму сів прем’єр-міністр. Нехай Порошенко продасть Рошен і оплатить борги Привату, це більш справедливо ніж перекладати оплату на плечі українського суспільства.—После многократных переговоров между Порошенко и Коломойским, Коломойского отпустили с деньгами, а счет за спасение Привата в размере 5 миллиардов долларов был предъявлен украинскому обществу. В Молдове после аналогичной махинации в тюрьму сел премьер-министр. Пусть Порошенко продаст Рошен и оплатит долги Привата, это справедливее чем перекладывать оплату на плечи украинского общества.

Опубліковано Mikheil Saakashvili 19 грудня 2016 р.

Джерело.