fbpx

Не впізнати: постаріла Лоліта шокувала своїм виглядом (фото)

Ще недавно шанувальники із захопленням коментували фотографії 52-річної Лоліти Мілявської. Співачка продемонструвала розкішну фігуру в облягаючому бордовому платті на модному показі дизайнера Галії Ахматової, а потім і в сміливій фотосесії, під час якої позувала в білій сорочці і чорній нижній білизні, повідомляє RayZest.

Однак на останніх знімках з фестивалю «Жара», який проходив у Баку, 52-річна Лоліта вразила повнотою. Розкішна фігура співачки «кудись зникла» і Лоліта перестала носити вбрання. Від того, що зірка надто додала у вазі, на фестиваль вона одягла безформний балахон. Але те, що Лоліта поправилася, — це ще півбіди.

Шанувальники відзначили, що зірка різко постаріла. Деякі фанати, дивлячись на фотографії з фестивалю, зізнавалися, що навіть не відразу впізнали улюблену співачку.

Читайте також: ЛОЛІТА: “УРЯД ЗАСТАВЛЯЄ НАС ГОВОРИТИ ЩО ХТОСЬ У КОГОСЬ ЩОСЬ С****ИВ ,ПОЦУПИВ” (ВІДЕО)

Можливо, Мілявська вирішила трохи розслабитися і не виснажувати себе дієтами (саме так в один голос вирішили її фанати), до того ж зірка завжди була володаркою пишних форм. Втім, шанувальники люблять співачку в будь-якому вигляді: з макіяжем і без, повну або струнку.

lolita-e1468921817388

Джерело.

You cannot copy content of this page