fbpx

“Не відразу став відчувати ніжні почуття”: Костянтин Меладзе розповів подробиці початку роману з Вірою Брежнєвою

Костянтин Меладзе дав інтерв’ю “gordonua” про своє особисте життя. Продюсер згадав про те, якою була його перша зустріч з нинішньою дружиною – Вірою Брежнєвою. За його словами, коли він вперше побачив Віру, вона не справила на нього ніякого враження. Як багатьох кандидаток на місце в групі “ВІА Гра”, Меладзе відправив Брежнєву на курси, де її повинні були навчити правильно, рухатися і співати. Раз в тиждень Костянтин відвідував заняття Віри і був шоковaний змінами в її образі.

“Я відвідував раз в тиждень ці заняття і дивився, як вона просувається. Ефект був просто вражаючий. Це можна порівняти з якимось мультиком, коли раз і за п’ять секунд виростає помідор. Те ж саме було і з Вірою. Через рік роботи в групі це була абсолютна зірка”, – згадує Костянтин.

Музичний продюсер розповів, що не відразу став відчувати до Віри ніжні почуття. За словами Костянтина, його не ранило весілля Брежнєвої з бізнесменом в 2006 році, тому що в той час він ще не був у неї закоханий. Роман, як стверджує продюсер, між ним та Вірою виник пізніше – вже після того, як у неї народилася дочка Сара.

Меладзе впевнений, що Віра була і залишається найбільш талановитою з усіх учасниць популярного колективу. “Не хочу нікого ображати, але об’єктивно найбільшого успіху з “екс-віагр” домоглася Віра Брежнєва. Вона реально абсолютно вражаюча людина, найкрасивіша і ceкcуaльнa. Грандіозно вона вийшла заміж? Швидше, я грандіозно одружився!” – каже Костянтин.

Читайте також: Через референдум в Каталонії у Польщі бояться відокремлення Сілезії

До слова, під час інтерв’ю Костянтин Меладзе відповів на питання про те, чи дружать його діти від першого шлюбу з спадкоємицями Віри Брежнєвої? Деякий час назад в мережі з’явилася інформація, що молодше покоління після розлучення тата не хоче йти на контакт з його новою дружиною.

Меладзе не заперечує, що діти відчувають певні труднощі в спілкуванні, але Лія, наприклад, вже подружилася з Сарою.

“Це все складно, звичайно. Було і буде складно. Ви знаєте, яка штука? Чим більше у тебе рідних: братів чи сестер, тим простіше тобі буде в дорослому житті. Я це по собі знаю”, – розповів Меладзе.

You cannot copy content of this page