fbpx
Саморозвиток
Не треба бути науковцем, щоб побачивши гарну польову квітку, замислитися над тим, хто її створив. І над тим, яким гарним має бути Той, хто створив таку гарну квітку”, – Блаженніший Любомир Гузар про пізнання Бога

Є різні способи пізнати Бога. Це тільки в радянські часи казали: “Як, ви ж науковець, як ви можете вірити в Бога? Це ж тільки старі бабці вірять у нього”.

Я знаю одного дуже відомого вченого, який був надзвичайно релігійною людиною, його звали Альберт Ейнштейн.

Господь Бог до нас говорить. Ісус Христос багато ходив по землі й говорив. А скільки разів Бог звертався до нас через пророків? А є спосіб пізнати Бога через науку. Запитайте астронома, який споглядає небо: А звідки це взялося? Він вам скаже про великий “беньк”. А хто зробив той “беньк”?

Кожен серйозний науковець ставить перед собою питання: мусить бути хтось, хто за цим стоїть. І він неодмінно виходить на Бога. Однак для науковця Бог – це передусім Творець, Володар світу. Але Святе Письмо вчить нас також, що Бог є особою і що Бог нас любить.

І не треба бути Ейнштейном, щоб побачивши гарну польову квітку, замислитися над тим, хто її створив. І над тим, яким гарним має бути Той, хто створив таку гарну квітку.

Блаженніший Любомир Гузар