fbpx
Події
“Не люди, а бидло”: Львів’яни не поступилися місцем військовому на милицях, соцмережі лютують

Пасажири львівської маршрутки не поступилися місцем військовому на милицях. Про це на сторінці спільноти “Варта 1” у соціальній мережі Facebook написала Анна Ричагівська.

За її словами, чоловік ледь стояв у маршрутці, тримаючись за поручні та милиці. А пасажири відверто ігнорували прохання поступитися місцем.

“Сльози навертаються на очі… Заходила в центрі в маршрутку 53 через середні двері. Зліва, ледве тримаючись за поруччя та 2 милиці, стояв вояка. Спитала – ніхто місце не поступився? Посміхнувся… Кажу – люди, поступіться хтось місцем! Мовчать. Я тоді голосніше – та чи ви всі сліпі?” – розповіла Ричагівська.

Після прохання жінки місце чоловіку все ж звільнили. Але зробили це знехотя.

Ричагівська зазначила, що така байдужіть людей до військового, який, ймовірно, захищав їх на Донбасі, є ознаками захланності та черствості.

“Тиша…Байдужість, черствість, захланність – це риси не лише високопоставлених урядовців, на жаль. Так, у мене сльози котилися з очей, мені було соромно за нас всіх і жаль цього чоловіка, котрий не знати скільки зупинок їхав стоячи на хворих, чи, може, й поранених ногах…

Читайте також: У Польщі спалахнули масові протести проти “Диктаторських законів” та діючого уряду (відео)

Джерело.

facebook