fbpx
Саморозвиток
“Не дзвоніть батькам в телефони, дзвоніть прямо в двері”, – 10 чесних цитат Кузьми Скрябіна

Він жив, як умів, але завжди усміхався широко. 7 років тому не стало українського музиканта та співака Андрія Кузьменка, відвертість та щирість якого полюбилася багатьом українцям. Пригадаємо найяскравіші вислови Кузьми Скрябіна, які налаштовують на правильний настрій у будь-якій ситуації.

– Я зранку встав і дякую, що сонце світить.

– Якщо всі мовчать, то всім все подобається. Руїна в нас всередині.

– Хотіти в цьому світі – взагалі велике щастя. Треба дякувати Боженьку, що ти ходиш на двох ногах і що в тебе нічого не болить. Не розумію тих, хто каже: “О, голова болить” чи “Не знаю, у яких туфлях в театр іти”.

– Мій дім – єдине в світі місце, де мене люблять і чекають незалежно від того, хто я і скільки заробляю. Я ніколи не зраджу найближчих мені людей.

– Колись Чехов сказав дуже життєву річ: кожна дія, яку ми робимо зараз, вже в цей момент впливає на наше майбутнє. Можна опустити руки, сказати: немає грошей, немає бажання… А можна закотити рукави і вже зараз починати плекати своє майбутнє!

– Міняйте світ до кращого, дбайте про нього, бо ви в ньому живете.

– Помітив, що для того, щоб зробити людину щасливою, не треба якісь величезні простори. Досить включити фантазію і облаштувати той мінімум, який маємо, щоб почувати себе краще.

– Нейтральним бути точно не можна.

– Не дзвоніть батькам в телефони, дзвоніть прямо в двері.

– Ми з дружиною любимо одне одного і вміємо прощати, тому нам цікаво бути разом. Ми можемо злитися одне на одного, але тут же обійняти і поцілувати. Але це треба виростити, як квітку. Цього не розкажеш – це треба прожити.

Фото: bukvy.com