fbpx
Саморозвиток
Не бійся відповісти на Божу любов

Якось дивно. Коли опиняєшся перед дилемою, сушиш собі голову, щоб бува не помилитися і бідкаєшся, що ти цілий час не можеш визначитися, виявляється, що ти не один опинився віч-на-віч зі своїми роздумами, з одвічним питанням: “А що далі?”, “Куди йти?”, “Як зробити правильний вибір, щоб не помилитися?”.

Кожен з нас шукає себе, і це прекрасно. Хоч, іноді, дуже важко нарешті визначитися в цьому житті. Ми так багато хочемо досягнути, здійснити, в нас безліч планів на життя. Але чи співпадають наші плани з Божими? Чи ми і справді віднайдем ту гармонію і спокій, відчуття потрібності і задоволення. Чи реалізуємо свої можливості? Чи і справді віднайдем себе без Божої опіки?

Скажете, зараз не той час, щоб наші бажання співпадали з нашими можливостями. А я скажу – дурниці. Адже є ваше бажання, а це вже половина справи.

Бог має план на кожного з нас. Лише Він знає нас краще, ніж будь хто інший. І коли наші плани співпадають з Божими – тоді відчуваєш найбільше умиротворення.
Згадується остання цьогорічна молодіжна хресна дорога, де, фактично, почула відповідь на своє питання: “Чому ми такі невпевнені в собі? Чому чекаємо дива, хоч дива вершити можемо ми самі”. Шукаємо себе і боїмося помилитися, а слід просто не боятися, не боятися щось змінити.

Не біймося шукати себе, не біймося пробувати себе там, де відчуваємось потрібними. Не біймося говорити про свої почуття, не біймося реалізовувати свої можливості, не біймося залишитися самими, бо ніколи не будемо самотніми.

Не біймося дарувати себе іншим, дарувати, любити, прагнути до досконалості, чи, врешті решт, помилитися і впасти. Але зуміймо піднятися. Не біймося вставати щоразу, боячись, що знов впадемо. Впадемо не раз в цьому житті. Та коли не навчимося долати труднощі, коли не будемо відвертими в першу чергу з самим собою, не зможемо нічого досягти.

Іноді ми просто хочемо бути щасливими. Але чи не найбільше щастя відчувати найвищу Любов, знати, що ти ніколи не будеш покинутим, а коли тобі буде найважче, завжди знайдеш підтримку і розраду. Приймімо єдине правильне рішення – зуміймо відповісти на Божу любов…

Марія СЕРПАНОК, “Не бійся відповісти на Божу любов”